Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ کتاب تاریخی برتر جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۴ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ کتاب تاریخی برتر جهان

10 کتاب تاریخی برتر جهان

اگر می خواهیم در زندگی خود به موفقیت دست یابیم ، دانستن و آموختن تاریخ بسیار واجب است. و یکی از ساده ترین کار ها برای شناخت تاریخ ، مطالعه کتاب در مورد آن است . در ادامه ۱۰ کتاب تاریخی برتر جهان را بررسی می کنیم .

۱.ماجراهای تاریخ ( History Adventures )

۲.تفنگ های آگوست ( The Guns of August )

۳.سه گانه آزادی ( The Liberation Trilogy )

۴.کتاب ۱۷۷۶

۵.نبرد من ( Mein Kampf )

۶.جنگ های صلیبی ( The Crusades )

۷.سزار و مسیح ( Caesar and Christ )

۸.تاریخچه مردم آمریکا ( A History of American People )

۹.چرچیل: یک زندگی و جنگ جهانی دوم (چرچیل: یک زندگی و جنگ جهانی دوم)

۱۰.اسلحه، میکروب و فولاد ( Guns, Germs, and Steel )

ماجراهای تاریخ

نویسنده : اسپنسر استریکر

این کتاب برنده جوایز متعددی است . اگر میخواهید به سال های ۱۷۵۰ تا ۱۹۰۰ سفر کنید و داستان‌های ۵ شخصیت شگفت‌انگیز را که در این دوره پویا زندگی می‌کردند، تجربه کنید پیشنهاد ما کتاب «ماجراهای تاریخ» است . این کتاب یکی از ۱۰ کتاب تاریخی برتر جهان است که با کمک انیمیشن، تعامل و جلوه‌های بصری ، شخصیت های درون آن زنده شده‌اند.

History Adventures که توسط دکتر Spencer Striker طراحی شده است، آموزش تاریخ جهان را با تجربیات سه بعدی، تجسم داده ها، جلوه های صوتی و گرافیک شگفت انگیز به سطح جدیدی می برد. مهمتر از همه، شما همچنین می توانید با ارزیابی های چند رسانه ای و غنی در پایان هر روایت شخصیت، درک خود را آزمایش کنید.

تفنگ های آگوست

نویسنده : باربارا تاچمن

اولین درگیری بزرگ در دنیای مدرن که اغلب از آن به عنوان جنگ جهانی اول یاد می شود ، یکی از طولانی ترین و خشن ترین درگیری های بین المللی است که تا به حال در تاریخ بشر رخ داده است. جنایات آن تقریباً جان ۱۷ میلیون نفر را گرفت و تعداد بیشماری را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داد. کتاب‌های زیادی درباره این جنگ نوشته شد ، اما «تفنگ‌های آگوست» به شما نگاه دقیق‌تری به مجموعه رویدادهایی می‌دهد که این جنگ را آغاز کرد.

سه گانه آزادی

نویسنده : ریک اتکینسون

این کتاب حول محور جنگ جهانی دوم، به ویژه جبهه اروپا و آفریقا می چرخد. این یکی از بهترین سه گانه هایی است که تقریباً تمام جنبه های جنگ جهانی دوم در اروپا را پوشش می دهد. این کتاب‌ها که توسط ریک اتکینسون نوشته شده‌است ، ما را به جبهه‌های جنگ در شمال آفریقا، ایتالیا و اروپای غربی می‌برند.

۱۷۷۶

نویسنده : دیوید مک کالو

این شاهکار تاریخی توسط دیوید مک کالو، پیکاسوی تاریخ آمریکا نوشته شده است. “۱۷۷۶”  جنگ استقلال و تشکیل آمریکا را به زندگی تبدیل کرد. این کتاب به ما اشاره می‌کند که جی واشنگتن یک شخصیت افسانه‌ای نبود، بلکه یک انسان بود و همتای او، ژنرال بریتانیایی ویلیان هاو، یک دشمن بزرگ بود. بدون شک یکی از بهترین کتاب های ادبیات آمریکاست.

نبرد من

نویسنده : آدولف هیتلر

کتاب نبرد من نوشته «آدولف هیتلر» است که از جمله رهبران شناخته شده آلمانی و از پرفروش ترین کتاب های تاریخ جهان است. این کتاب به نوعی مانیفست سیاسی هیتلر است که مطالعه سرگذشت آن برای بسیاری از افراد جذاب و خواندنی است.

جنگ های صلیبی

نویسنده : توماس آسبریج

نام کتاب گویای همه چیز است . این شاهکار یکی از حساس ترین و در عین حال مهم ترین رویدادهایی را که جهان را به آنچه امروز می بینیم شکل داده است، پوشش می دهد. این کتاب جنگ های صلیبی برای شهر مقدس از قرن ۱۱ تا ۱۳ را دربرمیگیرد .

سزار و مسیح

نوینده : ویل دورانت

تمدن روم شاید یکی از اولین تمدن های مدرنی باشد که تا کنون ایجاد شده است. این کتاب نوشته ویل دورانت ما را از پستی‌ها و بلندی‌های امپراتوری روم عبور می‌دهد، به‌ویژه حول محور رهبران آن و اینکه دین چه نقشی در آن داشت .

تاریخچه مردم آمریکا

نویسنده : پل جانسون

این شاهکار را نویسنده مشهور جهان ، پل جانسون نوشته است. تاریخچه مردم آمریکا خوانندگان خود را از شکل گیری آمریکا به آمریکای قرن بیستم می برد و در عین حال رویدادهای مهمِ تاریخ آمریکا که این کشور را قدرتمند کرده است،را روشن می کند.

چرچیل: یک زندگی و جنگ جهانی دوم

نویسنده : مارتین گیلبرت

این کتاب تاریخی نوشته مارتین گیلبرت به جنگ جهانی دوم و جنایات آن می پردازد. این کتاب به خوانندگان خود در مورد تلفات (علت و آثار) جنگ و اینکه چگونه وینستون چرچیل به آن گام برداشت و رهبر آنگونه که ما امروز او را می شناسیم شد، آموزش می دهد.

اسلحه، میکروب و فولاد

نویسنده : جرد دایموند

این کتاب از جرد دایموند یک کتاب تاریخی خاص و جز ۱۰ کتاب تاریخی برتر جهان است. برخلاف سایر کتاب‌های تاریخ، این کتاب مجموعه خاصی از مردم، منطقه یا نژاد را منعکس نمی‌کند، بلکه بر تاریخ کلی و شرایطی که یک رویداد در آن رخ داده است تمرکز می‌کند.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *