Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ کتاب برتر موفقیت

زمان مطالعه این مطلب: ۳ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ کتاب برتر موفقیت

کتاب موفقیت

براساس اطلاعات موجود در موتورهای جستجو ۱۰ کتاب برتر موفقیت و انگیزشی دنیا به شرح زیر است:

  1. کتاب بیداری غول درون

  2. هفت عادت مردمان موثر

  3. بیندیشید و ثروتمند شوید

  4. کتاب قدرت عادت

  5. کتاب قدرت مثبت اندیشی

  6. کتاب سرسختی

  7. کتاب قدرت شکست

  8. کتاب جادوی فکر بزرگ

  9. شرمنده نباش دختر

  10. کتاب گزینه ب

در ادامه آشنایی مختصری در مورد ۱۰کتاب برتر انگیزشی معرفی شده، در اختیارتان قرار می‌دهیم.

کتاب بیداری غول درون (Awaken the Giant Within)

نویسنده: آنتونی رابینز

کتاب بیداری غول درون اثری از نویسنده معروف کتاب‌های روانشناسی، آنتونی رابینز است. او در این کتاب اشاره می‌کند که  چگونه می‌توانید سرنوشتتان را در دست بگیرید و از قدرتی که بدست می آورید در راه رسیدن به اهداف و خواسته هایتان استفاده کنید.این کتاب شامل تمرین های خوب و متن‌های برانگیزاننده است.

هفت عادت مردمان موثر (The 7 Habits of Highly Effective People)

نویسنده: استفان کاوی

نویسنده می‌گوید چه کارهایی برای داشتن عادات خوب باید انجام دهیم. همچنین تآثیر کارهایی که انجام می‌دهیم در شخصیتمان مورد بحث قرار می‌دهد. این کتاب می‌کوشد که افراد را به شخصیت‌هایی برتر از سایرین تبدیل کند. این کتاب جز پرفروش‌ترین و بهترین کتاب‌های موفقیت و روانشناسی در دنیاست.

بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and Grow Rich)

نویسنده: ناپلئون هیل

هیل با افراد ثروتمند فراوانی پیش از نوشتن کتاب صحبت کرده است و تجربیاتشان را در متن کتاب آورده است.در متن کتاب راز ثروتمند شدن، کمک به دیگران بیان می‌شود که یکی از موثرترین راه‌ها برای ثروتمند شدن محسوب می‌شود. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به مسائلی همچون برنامه ریزی، تصمیم گیری، قدرت ذهن، تصویرسازی ذهنی و غیره می‌پردازد.

کتاب قدرت عادت (The Power of Habit)

نویسنده: چالز داهیگ

کتاب قدرت عادت کتابی در زمینه روانشناسی موفقیت است و میتواند افراد را به سمت به دست آوردن عادات خوب جدید سوق دهد. نویسنده در این کتاب بیان می‌کند با توجه اینکه ذهن ما مملو از ایده‌ها و الگوهایی است که می‌تواند تاثیر زیادی در کیفیت زندگی‌مان داشته باشد.

کتاب قدرت مثبت اندیشی (The Power of Think Positive)

نویسنده: نورمن وینسنت پیل

این کتاب جز ۱۰ کتاب برتر موفقیت در دنیاست.این کتاب به ما می‌آموزد که چگونه در شرایط مختلف ذهنمان را آرام نگه داریم. وی معتقد است که رسیدن به چنین قدرتی باعث به وجودآمدن انرژی محرک خواهد شد که برای زندگی فردی و اجتماعی بسیار موثر است. همچنین این کتاب شیوه تفکر را به عنوان یک کاربر عملی برای غلبه بر شکست و رسیدن به ارزش‌های مهم زندگی معرفی می‌کند.

کتاب سرسختی (Grit)

نویسنده: آنجلا داکورت

این کتاب، یک کتاب انگیزشی برای درس خواندن است. در این کتاب نویسنده بیان می‌کند که چگونه تلاش مداوم در رسیدن به اهداف بلند مدت موثر خواهد بود. البته این تمام ماجرا نیست این کتاب به ما می‌آموزد چگونه می‌توان اشتیاق و داشتن پشتکار را در خود پرورش دهیم.

کتاب قدرت شکست (The Power of Broke)

نویسنده: دیموند جان، دنیل پیسن

این یک کتاب انگیزشی برای نوجوانان دختر است. در این کتاب می‌آموزیم که چگونه می‌توان از چالش‌ها و شکست‌ها قدرت لازم برای حرکت دوباره را دریافت کنیم. دیموند جان در این کتاب از کارآفرینی می‌گوید. وی نشان می‌دهد که چگونه کسب و کار خود را از صفر شروع کرده و حالا کسب و کار موفقی دارد.

کتاب جادوی فکر بزرگ (The Magic of Thinking Big)

نویسنده: دکتر د.شوارتز

دکتر شوارتز برای نوشتن این کتاب از منابع عالی و نمونه‌های موفقیت در دنیای امروزی استفاده کرده است. وی در این کتاب اشاره می‌کند که موفقیت افراد بیش از این‌که به هوش بستگی داشته باشد، به نحوه تفکرشان بستگی دارد.

کتاب شرمنده نباش دختر (Girl,Stop Apologizing)

نویسنده: ریچل هالیس

کتاب شرمنده نباش دختر یکی از بهترین کتاب‌های روانشناسی و موفقیت برای نوجوانان دختر است. هالیس در این کتاب زنان را تشویق می‌کند که برای خودشان کاری انجام دهند و بیان می‌کند که همیشه لازم نیست که تمام کارها را تمام و کمال انجام دهیم.

کتاب گزینه ب (Aption B)

نویسنده: شریل سندبرگ

کتاب گزینه ب اثر مشترکی از شریل سندبرگ ( مدیر اجرایی شرکت فیس بوک) و آدام گرانت (استاد روانشناسی دانشگاه وارتون) است. در این کتاب می‌آموزیم که چگونه در مواجه با مشکلات منعطف باشیم و توان خود را در مقابله با سختی‌ها تقویت کنیم.

برای مطالعه بیشتر در مورد ۱۰ کتاب برتر موفقیت اینجا کلیک کنید.

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *