Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ کتاب برتر قانون جذب

زمان مطالعه این مطلب: ۴ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ کتاب برتر قانون جذب

10 کتاب برتر قانون جذب

طبق اطلاعات موجود در سایت مدیر افکار لیست ۱۰ کتاب برتر قانون جذب به شرح زیر است:

 1. کتاب قانون جذب راز
 2. کتاب قانون جذب معجزه شکرگزاری
 3. کتاب قانون جذب بخواهید تا به شما داده شود
 4. کتاب ۴ اثر فلورانس اسکاول شین
 5. کتاب اسرار ذهن ثروتمند از تی هارو اکر
 6. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل
 7. کتاب محدودیت صفر از جو ویتالی
 8. کتاب قانون جذب عشق آیین دوست یابی
 9. کتاب قانون جذب جادوی فکر بزرگ
 10. کتاب قانون توانگری اثر کاترین پاندر

اگر شما هم جز افرادی هستید که به مطالعه درباره قوانین جذب علاقمند هستید یا می خواهید دامنه اطلاعات تان را در این زمینه افزایش دهید، پیشنهاد میکنیم خواندن این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله ۱۰ کتاب برتر قانون جذب را به شما معرفی کردیم. در ادامه به توضیح مختصر هر یک می پردازیم. امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.

 1. کتاب قانون جذب راز

نام آشنا ترین کتاب درباره قوانین جذب، کتاب راز نام دارد. راندا برن در سال ۲۰۰۶ این کتاب را نوشت و آن را روانه بازار نمود. او که خود در شرایط بسیار سختی زندگی می کرد به طور ناگهانی با قانون جذب آشنا می شود و تصمیم می گیرد تحقیقات بیشتری در این مورد انجام دهد. کتاب راز مورد تایید اکثر اساتید قانون جذب در دنیا است.

 

 1. کتاب قانون جذب معجزه شکرگزاری

قوی ترین ارتعاش در قانون جذب، ارتعاش شکر گزاری است. تمرینات این کتاب را می توانید در ۲۸ روز انجام دهید. به این صورت که در این ۲۸ روز یاد می گیرید چگونه و چطور شکرگزاری درستی داشته باشید تا به اهدافتان برسید. نویسنده این کتاب نیز راندا برن است که با کمک آن می توانید به نعمت های زندگی تان توجه بیشتری کنید و ارتعاش آن ها را به کائنات و جهان هستی بفرستید.

 

 1. کتاب قانون جذب بخواهید تا به شما داده شود

سومین کتاب این لیست، کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس است. در این کتاب خانم هیکس بیشتر شما را با موضوع قانون ارتعاش و احساسات که دو رکن اساسی قانون جذب هستند، آشنا می کند. با این کتاب به راحتی یاد می گیرید چگونه با خواسته هایتان هم ارتعاش شوید.

 

 1. کتاب ۴ اثر فلورانس اسکاول شین

یکی دیگر از محبوب ترین های این لیست، کتاب ۴ اثر نوشته خانم اسکاول شین است که بیش از ۶۰ بار در کشور ما چاپ شده است. این کتاب بیشتر به جملات تاکیدی کاربردی در حوزه های مختلفی مانند کسب و کار، عشق یا تحصیلات می پردازد.

 

 1. کتاب اسرار ذهن ثروتمند از تی هارو اکر

با کتاب اسرار ذهن ثروتمند یاد می گیرید که چگونه ذهن خود را تبدیل به ذهنی ثروتمند و پولساز کنید تا بتوانید مانند ثروتمندان فکر کنید. آقای تی هارو اکر با استفاده از اصول نگاشته شده در کتابش توانست در عرض دو سال و نیم به یک میلیونر تبدیل شود.

 

 1. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل

یکی از پرمخاطب ترین کتاب های این حوزه، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل است. نویسنده این اثر ادعا می کند برای نوشتن این کتاب با بیش از ۵۰۰ ثروتمند تاریخ مصاحبه کرده و نقاط اشتراک آن ها را در کتاب گردآوری نموده است. این کتاب فقط مختص به صاحبان کسب و کار و مشاغل نیست بلکه همه کسانی که دوست دارند به هدف خود برسند می توانند از آن استفاده کنند.

 

 1. کتاب محدودیت صفر از جو ویتالی

منظور از محدودیت صفر در زندگی، محدودیتی است که میتوانید مشکلات زندگی تان را پاکسازی کنید و به عشق خالص برسید. با استفاده از اصول و قواعد این کتاب یاد می گیرید که چگونه انرژی های منفی را پاک کنید. هنگامی که روحتان از انرژی های سمی زدوده شود، کم کم معجزات وارد زندگی تان خواهند شد.

 

 1. کتاب قانون جذب عشق آیین دوست یابی

اگر به دنبال یک رابطه عالی هستید و یا میخواهید روابطتان را بهبود دهید، این کتاب گزینه مناسبی برای شما است. با انجام و تکرار تکنیک های این کتاب به مرور زمان میتوانید به یک فرد کاریزماتیک تبدیل شوید.

 

 1. کتاب قانون جذب جادوی فکر بزرگ

کتاب جادوی فکر بزرگ یکی از پرفروش ترین کتاب های قانون جذب است که تا کنون بیش از ۶ میلیون نسخه از آن در دسترس عموم قرار دارد. در این کتاب در ۱۳ فصل یاد خواهید گرفت که چگونه بزرگ فکر کنید و چگونه با استفاده از ابزار قدرتمند تفکر زندگیتان را متحول کنید.

 

 1. کتاب قانون توانگری اثر کاترین پاندر

کاترین پاندر در کتاب قانون توانگری تاکید زیادی روی قدرت کلام داشته است. به عقیده او شما با تکرار جملات تاکیدی، نیروی عظیمی را به کائنات و جهان هستی میفرستید. کائنات با دریافت ارتعاشی که از شما می گیرند آن را وارد زندگی تان خواهند کرد.

 

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *