Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ کتاب برتر انگیزشی

زمان مطالعه این مطلب: ۴ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ کتاب برتر انگیزشی

10 کتاب برتر انگیزشی

طبق اطلاعات موجود در سایت مجله اینترنتی کوکا لیست ۱۰ کتاب برتر انگیزشی به شرح زیر است:

۱. کلبه The Shack

۲. زندگی پای Life of Pi

۳. وحشی Wild

۴. کیمیاگر The Alchemist

۵. دنیای سوفی Sophie’s World

۶. ثروتمندترین مرد بابل The Richest Man in Babylon

۷. دور دنیا در هشتاد روز Around the World in Eighty Days

۸. بیندیشید و ثروتمند شوید Think and Grow Rich

۹. هفت عادت مردمان موثر The 7 Habits of Highly Effective People

۱۰. شازده کوچولو The little Prince

ناامید شدن در مسیر رسیدن به اهداف برای همه انسان ها حقیقتی است که نمی توان هیچگاه آن را کتمان کرد. در این میان داشتن انگیزه و منبعی برای الهام به ما کمک می کند که بتوان مسیر را با سرعت بیشتری طی کنیم. ما در این مقاله ۱۰ کتاب برتر انگیزشی را به شما معرفی کردیم. در ادامه به توضیح مختصر هر یک می پردازیم. امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.

 

  1. کلبه The Shack

به طور کلی کتاب کلبه درباره عشق و احساس معنوی درباره خدا است. نویسنده این اثر ویلیام پل یانگ درباره مردی می نویسد که پس از کشته شدن دخترش به مدت یک هفته در کلبه مورد علاقه او زندگی می کند. این مرد در این مدت کوتاه بخشش و وعده های خداوند را با تمام وجودش احساس می کند.

 

  1. زندگی پای Life of Pi

زندگی پای درباره پسر هندی به نام پای است که تصمیم می گیرد به همراه خانواده اش از طریق دریا به کانادا مسافرت کند. اما در میان دچار حادثه می شود و او به همراه یک ببر بنگال، یک کفتار، یک اورانگوتان و یک گورخر در قایقی نجات پیدا می کند. این داستان نمادین ،درباره ترس ها، تهدیدها و تلاش برای زندگی به قلم یان مارتل نوشته شده است.

 

  1. وحشی Wild

کتاب Wild سرگذشت واقعی خود نویسنده کتاب شرل استرید است که پس از ناامیدی های بسیار تصمیم سفر به کالیفرنیا، اورگان و واشنگتن را بدون هیچ تجربه ای می گیرد. این کتاب مناسب کسانی است که احساس می کنند راه زندگی شان را گم کرده اند و نمی توانند بر موانع زندگی چیره شوند.

 

  1. کیمیاگر The Alchemist

کیمیاگر از پرفروش ترین کتاب های انگیزشی نوشته پائولو کوئیلو است که به بیش از ۵۰ زبان دنیا ترجمه شده است. این کتاب درباره چوپانی اسپانیایی است که زادگاه خود را در پی یافتن گنجی دنیوی ترک می کند. در این سفر او یاد می گیرد چگونه به صدای قلب خود گوش دهد و رویاهایش را دنبال کند.

 

  1. دنیای سوفی Sophie’s World

دنیای سوفی کتابی فلسفی است که در قالب داستان به بیان و توصیف مفاهیم فلسفی می پردازد. این کتاب درباره دختری به نام سوفی آموندسن است که به پاسخ دو پرسش اساسی خود یعنی من چه کسی هستم؟ و جهان از کجا آمده است؟ می رسد.

 

  1. ثروتمندترین مرد بابل The Richest Man in Babylon

ثروتمندترین مرد بابل مجموعه ای از چندین راهکار ساده درباره نکات مالی است و روش های کسب ثروت از زبان ثروتمندترین مرد بابل را می گوید. با خواندن این کتاب و پیاده سازی تکنیک های آن می توانید تحولی عظیم در ثروت خود ایجاد کنید.

 

  1. دور دنیا در هشتاد روز Around the world in Eighty Days

دور دنیا در هشتاد روز ژول ورن و از معروف ترین کتاب های ماجراجویانه تاریخ است. این کتاب روز داستان مردی به نام فیلئاس فوگ را روایت می کند که به همراه خدمتکارش راهی سفری طولانی به دور دنیا می شود و سعی می کند تنها در ۸۰ روز دور دنیا را طی کند.

 

  1. بیندیشید و ثروتمند شوید Think and Grow Rich

ناپلئون هیل این کتاب را با الهام از زندگی اندرو کارنگی که جز ثروتمندترین افراد جهان است و بررسی زندگی صدها ثروتمند دیگر نوشته است. بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی معروف در زمینه موفقیت مالی است که شما با خواندن آن با روش های کسب ثروت و موفقیت در امور شغلی آشنا می شوید.

 

  1. هفت عادت مردمان موثر The 7 Habits of Highly Effective People

این کتاب همانگونه که از نامش پیداست، به هفت عادت از مهم ترین عادات افراد توانمند و ثروتمند اشاره می کند. این هفت عادت شامل موارد زیر است. ۱. عامل باشید ۲. شروع از پایان در ذهن ۳. نخست به اولین ها پرداختن ۴. برنده اندیشیدن ۵. اول فهمیدن و سپس فهماندن ۶. سینرژی ۷.اره تیز کردن

 

  1. شازده کوچولو The Little Prince

شازده کوچولو نوشته آنتوان دوسنت اگزوپری داستانی الهام بخش است که مفاهیم عمیق و فلسفی را در قالب داستانی کودکانه بیان می کند.

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *