Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ نژاد خطرناک سگ در جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ نژاد خطرناک سگ در جهان

10 نژاد خطرناک سگ در جهان

طبق اطلاعات موجود در سایت هپی پت لیست ۱۰ نژاد خطرناک سگ در جهان به شرح زیر است:

 1. سگ قفقاز
 2. پیت بول
 3. ژرمن شپرد
 4. روتوایلر
 5. دوبرمن پینچر
 6. پرو د پرسا کاناریو
 7. ماستیف برزیلی
 8. گریت دین
 9. بولداگ آمریکایی
 10. گل دونگ
 1. سگ قفقاز

سگ های قفقاز بسیار جنجگو و پرخاشگر هستند، ظاهر بزرگ و ترسناکی دارند اما با این حال بسیار باهوش هستند و آموزش ها را به سرعت یاد می گیرند. بهترین زمان برای تربیت آن ها از زمان بدو تولد است.

 

 1. پیت بول

 2. سگ های پیت بول جثه ای نسبتا بزرگ دارند که وزنشان در حدود ۱۴ تا ۳۸ کیلوگرم است. این سگ ها علاوه بر جثه بزرگش دارای فکی قدرتمند و بدنی عضلانی هستند.

 

 

 1. ژرمن شپرد

سگ های ژرمن شپرد در آلمان برای محافظت از گله شناخته می شود. این نژاد سگ با صاحب خود مهربان است، اعتماد به نفس بالا  همچنین باهوش بودن از دیگر ویژگی های این نوع نژاد است. این سگ ها به طور معمول به کار پلیس می آیند.

 

 1. روتوایلر

سگ های روتوایلر از سگ های قدرتمند و باهوشی است که در آن ها غریزه نگهبانی وجود دارد. آن ها ذاتا پتانسیل رفتارهای خطرناک را در خود دارند.

 

 1. دوبرمن پینچر

سگ های دوبرمن پینچر بسیار باهوش و در عین حال خطرناک می باشند. آن ها جثه متوسطی دارند و باوفا، مهربان، چابک و شجاع هستند که به عنوان سگ پلیس و نگهبان نگهداری می شوند.

 

 1. پرو د پرسا کاناریو

پرو د پرسا کاناریو از دیگر سگ های قدرتمند و قوی است که برای نگهداری دام پرورش می یابند. آن ها به عنوان سگ قناری گیر هم معروف هستند.

 

 1. ماستیف برزیلی

ماستیف یا بولدگ برزیلی بسیار قوی و ظاهری خشن دارند. آن ها قدرت ردیابی بسیار بالا و همچنین حس بویایی فوق العاده ای دارند اما به دلیل اینکه پتانسیل حمله دارند در خیلی از کشورها ممنوع هستند.

 

 1. گریت دین

بسیاری از افراد به سگ های گریت دین، سگ خطرناک زیبا هم می گویند. این نژاد رکود دار قدبلند ترین سگ، که حدود ۱۱۲ سانتی متر می باشند را دارند.

 

 1. بولداگ آمریکایی

رفتار سگ های بولداگ در حالت معمولی، عادی و نرمال است اما گاهی نه. می توان گفت استفاده از این نوع نژاد برای محافظت از گله، شکار گراز و … است.

 

 1. گل دونگ

سگ های گل دونگ به سگ های متهاجم و غیرقابل کنترل معروف هستند که بسیار قوی و ظاهری خشن دارند.

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *