Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ مدرسه غیر انتفاعی برتر تهران

زمان مطالعه این مطلب: ۳ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ مدرسه غیر انتفاعی برتر ایران

10 مدرسه غیرانتفاعی برتر در ایران

طبق اظلاعات موجود در موتورهای جستجو لیست ۱۰ مدرسه غیر انتفاعی برتر تهران به شرح زیر است:

 1. سلام
 2. دکتر حسابی
 3. دکتر هشترودی
 4. استعداد برتر
 5. آوای تبسم تابان
 6. شایستگان رازی
 7. جامی نوین
 8. کوشش
 9. نرجس
 10. آینده برتر

یکی از دغدغه های والدین انتخاب یک مدرسه مناسب برای تحصیل فرزندانشان است که بتواند موفقیت تحصیلی آن ها را تضمین نماید. مدارس غیر انتفاعی در مقایسه با مدارس دولتی، دارای ویژگی های است که بیشتر والدین آن را ترجیح می دهند. در این مقاله ۱۰ مدرسه غیر انتفاعی برتر تهران معرفی شد. در ادامه به توضیح مختصر هر یک می پردازیم. امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.

 

 1. مدرسه سلام

مدارس سلام از سال ۱۳۸۰ به دست دکتر فاضل تاسیس شده اند و در تمام مقاطع تحصیلی دارای مدارس متعدد دخترانه و پسرانه در تهران می باشند. شرط ورود برای مدارس سلام داشتن معدلی بالا است و دانش آموزانی می توانند در این مدارس تحصیل کنند که معدل بالایی داشته باشند. این مدرسه در لیست ۱۰ مدرسه غیر انتفاعی برتر تهران ، بهترین می باشد .

 

 1. مدرسه پسرانه دکتر حسابی

مدرسه دکتر حسابی یکی از بهترین مدارس غیر انتفاعی تهران است که هم اکنون ریاست آن به عهده عربعلی یوسفی است. به دست آوردن مقام های برتر در زمینه های کتابخوانی، نوازندگی، سرود، تئاتر و نمایش از افتخارات این مدرسه محسوب می شود.

 

 1. مدرسه پسرانه دکتر هشترودی

این مدرسه در منطقه ۲ تهران قرار دارد. گزینش دانش آموزان طبق آزمون های روانشناختی و کادر متخصص انجام می شود. مجموعه مدارس دکتر هشترودی در مقاطع دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم در تهران شعبه دارند.

 

 1. مدرسه استعداد برتر

این مدرسه مخصوص پسران و یکی از برترین مدارس غیر انتفاعی تهران است. موسس و مدیر این مدرسه آقای قاسم امینی است. کسب مقام اول مسابقات کاراته کشوری، داستان نویسی، مسابقات فرهنگی و هنری و … از جمله افتخارات  این مدرسه می باشند  .

 

 1. مدرسه آوای تبسم تابان

مدرسه غیرانتفاعی ابتدایی دخترانه آوای تبسم تابان در منطقه ۴ تهران واقع است . و در سال ۱۴۰۰ خانم منیر السادات ارشش این مدرسه را تاسیس کردند .

 

 1. مدرسه شایستگان رازی

مدارس غیر انتفاعی دخترانه شایستگان رازی از مدارس دوره متوسطه دوم است که در سال ۱۳۷۱ تاسیس شده است. سنجیدن هوش چندگانه دانش آموزان از روی آزمون و نمرات آن ها، از بارز ترین ویژگی های این مدرسه غیرانتفاعی است. این مدارس در مقاطع دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم در تهران شعبه دارند.

 

 1. مدرسه جامی نوین

مدرسه دخترانه جامی نوین در سال ۱۳۹۳ تاسیس شد. این مدرسه ظرفیت تدریس به ۱۵۰ دانش آموز در ۱۲ کلاس درس را دارد.

 

 1. مدرسه کوشش

این مدرسه غیرانتفاعی توسط خانم مریم تاجیک تاسیس شد و هم اکنون مدیریت آن را مونا مضروب سمنانی بر عهده دارد. کوشش در همه مقاطع در تهران شعبه دارد.

 

 1. مدرسه نرجس

مدرسه دخترانه نرجس را خانم معصومه جاویدی در سال ۱۳۷۸ تاسیس کردند . از افتخارات کسب شده توسط دانش آموزان این مدرسه می توان به قبولی ۱۵۰ نفر در المپیادهای فیزیک، نجوم، شیمی و … اشاره کرد.

 

 1. مدرسه آینده برتر

مجموعه مدارس غیر دولتی دخترانه آینده برتر در تهران در تمام مقاطع تحصیلی و هنرستان شعبه های مختلف دارد. این مدرسه برای ۱۰۰ دانش آموز در ۹ کلاس ظرفیت دارد.

 

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *