Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ شهر برتر تکنولوژی

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ شهر برتر تکنولوژی

10 شهر تکنولوژی

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو لیست ۱۰ شهر برتر تکنولوژی جهان به شرح زیر است:

  1. وین

  2. تورنتو

  3. پاریس

  4. نیویورک

  5. لندن

  6. توکیو

  7. برلین

  8. کپنهاگ

  9. هنگ کنگ

  10. بارسلونا

در اینجا ۱۰ شهر برتر تکنولوژی از لحاظ مدرن بودن و استفاده از ابزار تکنولوژی را به شما معرفی میکنیم.

احتمالا تا کنون اصطلاح شهر هوشمند به گوشتان رسیده است. اما مفهوم این واژه کمی مبهم به نظر می رسد.برخی افراد از شهر هوشمند به عنوان شهری یاد می کنند که از ارتباطات و فناوری اطلاعات و هر آنچه که مربوط به آن می شود را مورد استفاده قرار می دهند و بعضی افراد دیگر بر این باورند که شهر های هوشمند، فناوری اطلاعات و هر آنچه به آن مربوط می شود را مورد استفاده قرار می دهند.

وین

انتخاب وین به عنوان هوشمندترین شهر جهان اندکی دور از ذهن به نظر می رسد. زیرا نام این شهر معمولا در فهرست هوشمندترین شهرها به چشم نمی خورد. وین تنها شهری است که تمام معیارهای در نظر گرفته شده برای یک شهر هوشمند را با امتیاز کامل کسب کرده است.

شهر نوآورانه، بهره مندی کامل از فناوری های سبز، بالا بودن کیفیت زندگی و ارائه خدمات دولت الکترونیک در وین، آن را در صدر فهرست شهرهای هوشمند قرار داده است.

تورنتو

این شهر زیبا بالاترین امتیاز شهر هوشمند در آمریکای شمالی را به خود اختصاص داده. تورنتو در فهرست بهترین شهرهای جهان بالاترین امتیازها را کسب کرده است و به واسطه سرعت توسعه در زمینه های مختلف فناوری شهرت جهانی دارد.

شرکت IBM مرکزی در این شهر قرار دارد که در آن مهم ترین راهکارها برای توسعه شهر مجازی و رفع موانع مورد بررسی قرار می گیرد. نکته جالب توجه این است که وابستگی اقتصاد این شهر به کربن و سوخت های فسیلی بسیار اندک است.

برای آشنایی بیشتر با ۱۰ شهر برتر تکنولوژی جهان اینجا کلیک کنید.

تیم تخصصی ما: اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *