Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ زبان آسان جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۳ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ زبان آسان جهان

10 زبان آسان جهان

طبق اطلاعات موجود در سایت موسسه زبان دهخدا لیست ۱۰ زبان آسان جهان به شرح زیر است:

 1. زبان انگلیسی
 2. زبان اسپانیایی
 3. زبان هلندی
 4. زبان آلمانی
 5. زبان ایتالیایی
 6. زبان آفریقایی
 7. زبان پرتغالی
 8. زبان فرانسوی
 9. زبان دانمارکی
 10. زبان نروژی

به طور کلی هیچ زبانی در دنیا وجود ندارد که یادگیری اش در کمتر از چند ماه و مثل آب خوردن باشد اما عواملی مثل فراگیری یک زبان، سیستم آوایی و تلفظ کلمات و میزان پیچیدگی دستور زبان یا گرامر میزان سختی زبان را برای یادگیری تعیین می کند. در این لیست ۱۰ زبان آسان جهان برای فارسی زبانان را معرفی کردیم. در ادامه به توضیح مختصر هر یک می پردازیم. امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.

 

 1. زبان انگلیسی

زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی که در تمام دنیا مطرح می باشد، نوشتار، گرامر و تلفظ آسانی دارد. انگلیسی اولین زبان خارجی برای اکثر زبان آموزها است که این امر سبب یادگیری راحت زبان های بعدی برای آن ها می شود.

 

 1. زبان اسپانیایی

الفبای زبان اسپانیایی بسیار شبیه زبان انگلیسی است؛پ. در نتیجه یادگیری کلمات و صرف فعل برای انگلسیس زبانان بسیار آسان است. زبان اسپانیایی از لحاظ گرامر حتی راحت تر زبان انگلیسی بشمار می رود. مهم ترین چالش در یادگیری این زبان وجود لهجه های متنوع و گوناگون و سرعت مکالمه بالا است.

 

 1. زبان هلندی

زبان هلندی از خانواده زبان های ژرمنی است که می توان گفت ترکیبی از آلمانی و انگلیسی است. زبان هلندی دارای وجه مشترک های فراوانی با این دو زبان می باشد و از این رو کلمات و افعال بسیاری بین آن ها مشترک است اما در صرف فعل یکسان نیستند.

 

 1. زبان آلمانی

طبق تحقیقات انجام شده توسط زبان شناسان ۴۰ درصد از کلمات زبان آلمانی تلفظ نزدیکی به زبان انگلیسی دارد. این زبان معمولا به دلیل سختی تلفظ برای زبان آموزان کمی سخت می باشد.

 

 1. زبان ایتالیایی

آسان ترین زبان رومی زبان ایتالیایی است. این زبان از لحاظ گرامر متفاوت از زبان انگلیسی است اما ترکیب کردن و تشکیل جملات در آن بسیار آسان است. آهنگین بودن این زبان و تلفظ آسان آن باعث شده یادگیری این زبان راحت تلقی شود. از سختی های این زبان وجود ۶ حرف شناسه در آن است.

 

 1. زبان آفریقایی

به دلیل مستعره بودن آفریقا توسط هلندی ها، زبان آفریقایی بسیار نزدیک به زبان هلندی است. از ویژگی های بارز این زبان صرف فعل ها است که بر اساس اشخاص مختلف تغییر نمی کند که این موضوع نسبت به زبان هلندی بسیار آسان تر می باشد.

 

 1. زبان پرتغالی

زبان پرتغالی یک زبان رومی است و حتی به عنوان زیباترین زبان دنیا هم شناخته می شود. ترتیب کلمات و ساختار مشابه به زبان اسپانیایی دارد اما تلفظ در این زبان کمی سخت و چالش برانگیز است.

 

 1. زبان فرانسوی

به دلیل تاریخچه مشترک زبان فرانسوی و انگلیسی، ۴۵ درصد از کلمات انگلیسی ریشه فرانسوی دارند. ازاین رو بسیاری از کلمات مشابه یکدیگرند اما باید توجه کنید بسیاری از حروف بی صدا و یا جنسیت مونث و مذکر تمام اسامی و افعال در زبان فرانسوی باعث می شود تا یادگیری آن کمی سخت باشد.

 

 1. زبان دانمارکی

زبان دانمارکی یک زبان اسکاندیناوی محسوب می شود که به زبان های سوئی و نروژی شباهت دارد. این زبان دارای ۹ مدل فعل، تعداد ضمایر کمتر و تلفظ هایی شبیه به انگلیسی دارد.

 

 1. زبان نروژی

زبان نروژی نیز یک زبان ژرمن محسوب می شود. این زبان شباهت هایی از لحاظ صرف فعل و اسم  و ترکیب کلمات با انگلیسی دارد.

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *