Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ خودرو پرفروش ایرانی

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ خودرو پرفروش ایرانی

خودرو پرفروش ایرانی
طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو ۱۰ خودرو پرفروش ایرانی  به شرح زیر است:
  1. پژو ۴۰۵
  2. پژو پارس(پژو پرشیا)
  3. پژو ۲۰۶
  4. پژو ۲۰۷
  5. تیبا
  6. دنا پلاس
  7. رنو تندر
  8. ساینا
  9. سمند LX
  10. کوییک

صنعت خودروسازی ایران در دهه ۴۰ پا گرفت و شرکت های کوچک و بزرگ خطوط تولید و مونتاژ خودرو را در داخل مرزهای کشور راه اندازی کردند. در آن زمان پرفروش ترین ماشین ها محصولات کمپانی های خارجی بودند که وارد کشور می شدند.  در سال ۱۳۴۶ کارخانه ایران ناسونال خط تولید پیکان را آغازکرد. بعد از دهه ۴۰ و آغاز خط تولید پیکان، محصولات داخلی در صدر پرفروش ترین خودروها در کشور قرار گرفتند. این جریان تا به امروز ادامه داشته است.تولیدات ایران خودرو و سایپا بیشترین فروش را در بازار خودروهای داخلی داشته اند و همچنین پرفروش ترین خودروهای خاور میانه نیز محسوب می شوند.

خودروسازان سال جدید را با امید آغاز کردند.امیدی که از پایان همه گیری کرونا و آغاز دوباره فروش نشئت می گیرد.در ادامه مطلب نگاهی به پرفروش ترین خودروهای سواری در ایران خواهیم داشت.

به دلیل پایین بودن قیمت  خودرو پراید نسبت به سایر خودروها، همچنان به عنوان ۱۰ ماشین پرفروش در ایران مطرح می‌باشد، اما به دلیل توقف خط تولید آن، در این لیست نام پراید را نیاوردیم. این لیست خودرو لزوما لیست خودروهای مقرون به صرفه نیست اما با توجه به قیمت خودرو و قدرت خرید مردم جز پرفروش ترین تولیدات خودرو در کشور محصوب می شوند.

اگر تصمیم خرید خودرو داریدو به دنبال خرید یکی از ۱۰ خودرو پرفروش ایرانی هستید، لیست ما می‌تواند به عنوان راهنما همراهیتان کند.

پرفروش بودن خودرو میتواند در هنگام فروش نیز تآثیر به سزایی در انتخاب ما داشته باشد.

اطلاعات فوق در زمینه ۱۰ ماشین پرفروش ایرانی را به همراه اطلاعات بیشتر می‌توانید در این آدرس مشاهده کنید.

منبع : تیم تخصوصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *