Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ برند برتر خمیردندان جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۳ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ برند برتر خمیردندان جهان

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو لیست 10 برند برتر خمیردندان در جهان به شرح زیر است: Colgate. 1 Crest. 2 Sensodyne. 3 Glister. 4 Aqua fresh. 5 Close-up. 6 Pepsodent. 7 Arms and hammer. 8 Forever bright tooth gel. 9 Aim. 10 استفاده از یک خمیردندان مناسب علاوه بر حفظ سلامت دهان و دندان شما، می­تواند بوی خوش دهان را برایتان به ارمغان بیاورد تا با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر شوید. در این مقاله 10 برند برتر خمیردندان،  طبق نظر مصرف­کنندگان به شما معرفی شد. در ادامه به توضیح مختصر هر یک می­پردازیم. امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید. Colgate .1 کلگیت یکی از باسابقه ترین کمپانی های تولید خمیردندان با کیفیت در جهان به­شمار می­رود. کلگیت دارای فلوراید است و از پوسیدگی دندان­ها جلوگیری می­کند. مدل­های مختلف این خمیردندان دارای طعم و رایحه متفاوت هستند. طبق نظر کاربران در سایت­های ایرانی و خارجی، این خمیر دندان قیمت به ­صرفه­ای دارد. Crest .2 کرست به عنوان محبوب ترین خمیردندان جهان به عنوان سفیدکننده دندان­ها شهرت دارد. قدرت پاک کنندگی و جرم زدایی این برند بسیار بالاست و استفاده صحیح از آن مانع از پوسیدگی و عفونت لثه می­شود. انواع مختلفی از این خمیر دندان با قیمت های متنوع در جهان وجود دارد. Sensodyne. 3 اگر دندان­هایی حساس دارید این برند مناسب شما است. سنسوداین با داشتن ترکیبات ویژه مانع از حساسیت دندان و لثه یا کاهش آن می­شود. همچنین از مینای دندان در برابر آسیب و تحریک محافظت می­کند. قیمت این خمیردندان به نسبت حجم و کیفیت آن مناسب است. Glister. 4 خمیردندان گلیستر به طور خاصی طراحی شده تا مانع از پوسیدگی دندان­ها شود. گلیستر باعث افزایش استحکام دندان و محافظ مینای دندان است. از لحاظ قیمت، یک برند به صرفه و اقتصادی است. Aqua fresh. 5 آکوافرش یک برند منحصر به فرد است که با داشتن فلوراید مانع از پوسیدگی دندان می­شود و به سلامت لثه­ها کمک می­کند. این برند تنها برندی است که آدامس جایگزین خمیردندان را روانه بازار کرد. این آدامس Dentichew نام دارد. Close-up .6 کلوزآپ از اولین شرکت­هایی بود که خمیردندان را در قالب ژل دندان تولید و روانه بازار کرد. این برند علاوه بر سفیدی و محافظت از دندان­ها کمک می­کند نفس­تان تازه و خوشبو شود. Pepsodent. 7 اگر سلامت لثه برایتان اولویت دارد، این برند را به شما پیشنهاد می­کنیم. اولین دستور تهیه این خمیر شامل پپسین بود که علت نام گذاری آن را توجیه می­کند. پپسودنت به از بین بردن تجمع پلاک، سفید شدن دندان­ها و تقویت مینای دندان کمک شایانی می­کند. Arms and hummer. 8 برند آرم اند هیومر قدیمی ترین کمپانی تولید خمیردندان است که قدمتی 150 ساله دارد. همچنین این برند به علت داشتن جوش شیرین در ترکیبات خمیردندان از شهرت زیادی برخوردار است. این ترکیب بر بهداشت دهان و دندان، سلامت کلی لثه و سفید شدن دندان­ها تاثیر می­گذارد. For ever bright tooth gel. 9 خمیردندان (ژل دندان همیشه درخشان) از مواد طبیعی مثل آلوئه­ ورا ساخته شده است. این محصول هیچ اثر جانبی مثل ایجاد حساسیت در دندان­­ها ندارد. Aim. 10 خمیردندان ایم در 2 شکل خمیر و ژل به بازار ارائه شده است و مهم ترین هدف آن جلوگیری از تشکیل حفره دندان یا کرم خوردگی می­شود. شعار معروف آن، مقابله با حفره­های دندان است که مطمئنا به آن عمل می­کند. خمیردندان ایم مزایای بسیاری از مارک­های گران قیمت را، با هزینه کمتر به شما می­دهد. 10 برند برتر خمیردندان جهان

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو لیست ۱۰ برند برتر خمیردندان در جهان به شرح زیر است:

Colgate. 1

Crest. 2

Sensodyne. 3

Glister. 4

Aqua fresh. 5

Close-up. 6

Pepsodent. 7

Arms and hammer. 8

Forever bright tooth gel. 9

Aim. 10

 

استفاده از یک خمیردندان مناسب علاوه بر حفظ سلامت دهان و دندان شما، می­تواند بوی خوش دهان را برایتان به ارمغان بیاورد تا با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر شوید. در این مقاله ۱۰ برند برتر خمیردندان،  طبق نظر مصرف­کنندگان به شما معرفی شد. در ادامه به توضیح مختصر هر یک می­پردازیم. امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.

 

Colgate .1

کلگیت یکی از باسابقه ترین کمپانی های تولید خمیردندان با کیفیت در جهان به­شمار می­رود. کلگیت دارای فلوراید است و از پوسیدگی دندان­ها جلوگیری می­کند. مدل­های مختلف این خمیردندان دارای طعم و رایحه متفاوت هستند. طبق نظر کاربران در سایت­های ایرانی و خارجی، این خمیر دندان قیمت به ­صرفه­ای دارد.

 

Crest .2

کرست به عنوان محبوب ترین خمیردندان جهان به عنوان سفیدکننده دندان­ها شهرت دارد. قدرت پاک کنندگی و جرم زدایی این برند بسیار بالاست و استفاده صحیح از آن مانع از پوسیدگی و عفونت لثه می­شود. انواع مختلفی از این خمیر دندان با قیمت های متنوع در جهان وجود دارد.

 

Sensodyne. 3

اگر دندان­هایی حساس دارید این برند مناسب شما است. سنسوداین با داشتن ترکیبات ویژه مانع از حساسیت دندان و لثه یا کاهش آن می­شود. همچنین از مینای دندان در برابر آسیب و تحریک محافظت می­کند. قیمت این خمیردندان به نسبت حجم و کیفیت آن مناسب است.

 

Glister. 4

خمیردندان گلیستر به طور خاصی طراحی شده تا مانع از پوسیدگی دندان­ها شود. گلیستر باعث افزایش استحکام دندان و محافظ مینای دندان است. از لحاظ قیمت، یک برند به صرفه و اقتصادی است.

 

Aqua fresh. 5

آکوافرش یک برند منحصر به فرد است که با داشتن فلوراید مانع از پوسیدگی دندان می­شود و به سلامت لثه­ها کمک می­کند. این برند تنها برندی است که آدامس جایگزین خمیردندان را روانه بازار کرد. این آدامس Dentichew نام دارد.

 

Close-up .6

کلوزآپ از اولین شرکت­هایی بود که خمیردندان را در قالب ژل دندان تولید و روانه بازار کرد. این برند علاوه بر سفیدی و محافظت از دندان­ها کمک می­کند نفس­تان تازه و خوشبو شود.

 

Pepsodent. 7

اگر سلامت لثه برایتان اولویت دارد، این برند را به شما پیشنهاد می­کنیم. اولین دستور تهیه این خمیر شامل پپسین بود که علت نام گذاری آن را توجیه می­کند. پپسودنت به از بین بردن تجمع پلاک، سفید شدن دندان­ها و تقویت مینای دندان کمک شایانی می­کند.

 

Arms and hummer. 8

برند آرم اند هیومر قدیمی ترین کمپانی تولید خمیردندان است که قدمتی ۱۵۰ ساله دارد. همچنین این برند به علت داشتن جوش شیرین در ترکیبات خمیردندان از شهرت زیادی برخوردار است. این ترکیب بر بهداشت دهان و دندان، سلامت کلی لثه و سفید شدن دندان­ها تاثیر می­گذارد.

 

For ever bright tooth gel. 9

خمیردندان (ژل دندان همیشه درخشان) از مواد طبیعی مثل آلوئه­ ورا ساخته شده است. این محصول هیچ اثر جانبی مثل ایجاد حساسیت در دندان­­ها ندارد.

 

Aim. 10

خمیردندان ایم در ۲ شکل خمیر و ژل به بازار ارائه شده است و مهم ترین هدف آن جلوگیری از تشکیل حفره دندان یا کرم خوردگی می­شود. شعار معروف آن، مقابله با حفره­های دندان است که مطمئنا به آن عمل می­کند. خمیردندان ایم مزایای بسیاری از مارک­های گران قیمت را، با هزینه کمتر به شما می­دهد.

 

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *