Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ انیمه برتر سینمایی

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه

در این مقاله قصد داریم درباره ۱۰ انیمه برتر سینمایی صحبت کنیم.

۱.Hello World

۲.Howl’s Moving Castle

۳.My Neighbor Totoro

۴.Princess Mononoke

۵.Spirited Away

۶.Your Name

۷. ۵Centimeters Per Second

۸.Castle In The Sky

۹.Grave Of The Fireflies

۱۰.Ponio

 

 

۱۰.Ponio

پونیو یک فیلم عجیب و غریب در مورد پسر جوانی است که با یک شاهزاده ماهی قرمز به نام پونیو و ماجراهای جادویی آنها با هم دوست می شود.

۹.Grave Of The Firefiles

Grave of the Fireflies یک درام جنگی دلخراش درباره دو خواهر و برادر است که در ژاپن در طول جنگ جهانی دوم برای زنده ماندن تلاش می کنند.

۸.Castele In The Sky

قلعه در آسمان یک فیلم ماجراجویی استیم پانک درباره پسر و دختری جوان است که با دزدان دریایی و ماموران دولتی برای یافتن یک شهر شناور افسانه ای مسابقه می دهند.

۵Centimeters Per Second.7

۵ سانتی متر در ثانیه یک فیلم درام رمانتیک است که داستان یک زوج جوان را دنبال می کند که چالش های روابط از راه دور را دنبال می کنند.ا

۶.Your Name

نام تو یک فیلم فانتزی عاشقانه در مورد دو نوجوان است که به طور مرموزی بدن ها را با هم عوض می کنند و باید راهی برای ملاقات حضوری با یکدیگر پیدا کنند.

۵.Spirited Away

Spirited Away فیلمی جادویی در مورد دختر جوانی است که در دنیایی مرموز از ارواح گرفتار می شود و باید راهی برای نجات والدینش بیابد و به خانه بازگردد.

۴.Princess Mononoke

پرنسس مونونوکه یک فیلم فانتزی تاریخی است که تضاد بین صنعتی شدن و طبیعت را از طریق داستان یک شاهزاده جوان و دختری که توسط گرگ ها بزرگ شده اند را بررسی می کند.

۳.My Neighbor Totoro

همسایه من توتورو فیلمی دلچسب درباره دو خواهر جوان است که با روح دوستانه جنگلی به نام توتورو دوست می شوند.

۲.Howl’s Moving Castle

قلعه متحرک هاول یک فیلم فانتزی درباره زن جوانی است که نفرین شده است تا تبدیل به یک پیرزن شود و سفر او برای شکستن نفرین با کمک جادوگری به نام هاول.

۱.Hello World

Hello World یک فیلم انیمه علمی تخیلی است که داستان یک دانش آموز دبیرستانی را دنبال می کند که راهی برای برقراری ارتباط با آینده خود کشف می کند.

۴.۹/۵ - (۱۴ votes)

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *