Close
logo-samandehi
بسته

۱۰گل ثروت ساز

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰گل ثروت ساز

طبق آمار موجود در موتورهای جستجو۱۰گل ثروت ساز به شرح زیر می باشد:

 

*گیاه ثروت پاچیرا

*بامبو

*گل ارکیده

*سانسوریا

*یشم

*نخل خرما

*شمعدانی

*کوردلین

*چمچمه ای

*پتوس

 

فقط گل های مسی و رونالدو نیستند که ثروت زیادی برای آنها به همراه دارند بلکه گل های خانگی وجود دارند که عامل جذب پول و ثروت می باشند در ادامه تیم اسمارت رنکینگ شما را با ۱۰گل ثروت ساز آشنا خواهد کرد.

با ما همراه باشید:)

*گل ثروت پاچیرا

گیاهی مقاوم که در نور کم هم می تواند رشد کند. این گل با درهم گره خوردن چند شاخه از گیاه و بافته شدن آن شکل زیبایی به خود می گیرد و برای ثروت سازی باید حداقل سه شاخه در هم گره خورده داشته باشد.

*بامبو

گیاه بسیار مشهور بامبو نشانگر آرامش،سلامتی،عشق و دوستی می باشد. اگر تعداد۵شاخه را نگه داری کنید سبب خلاقیت و جذب موفقیت میشود.

*گل ارکیده

این گیاه در شب تولید اکسیژن کرده که باعث خواب راحت است و عده ای معتقدند در زمان گرفتاری مالی اگر آن را در جای مناسب قرار دهید عامل جذب ثروت خواهد شد.

*سانسوریا

گل سانسوریا نیز در فهرست ۱۰گل ثروت ساز می باشد زیرا علاوه بر خاصیت تصفیه کردن هوا از آلرژی فصلی نیز جلوگیری خواهد کرد.

*یشم

این گیاه چندبرابراز دیگر گل های موجود در فهرست ۱۰گل ثروت ساز باعث جذب پول و خوشبختی می شود این امر ممکن است به دلیل سکه ای شکل بودن برگ های آن باشد.

*نخل خرما

این گیاه علاوه بر ثروت سازی می تواند موجب غبارگیری فرش ها شود و همچنین هوا را تصفیه کند و حس گرمی را به محیط ببخشد.

*شمعدانی

با شنیدن نام شمعدانی حتما شما هم یاد خانه ی مادربزرگتان افتادید! اما رنگ قرمز آن نماد ثروت و عشق می باشد. این گیاه ثروت ساز بسیار حساس است و سرزنده بودن آن تاثیر بسزایی در انرژی محیط دارد.

*کوردلین

دارای قدرت عرفانی می باشد و باعث محبت و عشق و ثروت در خانواده است این گیاه انرژی دریافتی خود را دوبرابر تحویل محیط می دهد.

*چمچمه ای

این گیاه ثروت ساز علاقه وافری به سایه دارد و نماد صلح و پاکیزگی می باشد آب زیادی مصرف نمی کند و هفته ای یکبار کافی آبیاری آن کافی ست.

*پتوس

برای اینکه بتوانیم بیشترین بهره وری را از این گیاه ثروت ساز ببریم باید آن را بصورت آویزان استفاده کنیم. گونه های ابلق آن بسیار زیباتر از سایر می باشند.

 

 

تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *