Close
logo-samandehi
بسته

۱۰چهره برتر سیاسی ایران

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰چهره برتر سیاسی ایران

طبق آمار موجود در موتورهای جستجو۱۰چهره برتر سیاسی ایران در اینستاگرام به شرح زیر می باشد:

 

۱-آیت الله خامنه ای

۲-ابراهیم رئیسی

۳-صادق زیباکلام

۴-محمدجواد ظریف

۵-مجید حسینی

۶-علی مطهری

۷-محمدجواد آذری جهرمی

۸-معصومه ابتکار

۹-اسحاق جهانگیری

۱۰-شهین دوخت موالاوردی

 

سیاست یک کشور از جمله مهم ترین فاکتورها در رفاه و آسایش مردم می باشد. افراد سیاسی یک کشور باید باصلاحیت و واجد شرایط لازم برای پذیرفته شدن از طرف مردم باشند و محبوبیتی نزد مردم دارا باشند. در این مقاله تیم اسمارت رنکینگ شما را با۱۰چهره برتر سیاسی ایران آشنا خواهد کرد.

 

۱-آیت الله خامنه ای

سید علی حسینی خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران در صدر بانفوذترین چهره سیاسی می باشد که در صفحه ی اینستاگرام ایشان سخنان و روایات و بعضی از خاطراتشان به اشتراک گذاشته می شود.

 

 

۲-ابراهیم رئیسی

سید ابراهیم رئیس السلاداتی سیاستمداری اصولگرا و رئیس جمهور فعلی کشورمان در جایگاه دوم از ۱۰چهره برتر سیاسی ایران می باشد و از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار است.

 

۳-صادق زیباکلام

ایشان از اساتید برتر علوم سیاسی و استاد تمامی دانشکده حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه تهران می باشد و در صفحه اینستاگرامی خود به نقد مسائل اجتماعی می پردازد.

 

محمدجواد ظریف

حواشی های جنجالی ایشان چیزی نیست که این روزها کسی نداند! به علاوه به دلیل سمت وزیرامور خارجه بودن ایشان در گذشته نام آشنایی برای مردم ایران دارند.

 

مجید حسینی

استادیار دانشگاه تهران و یکی از نقادان نسبت به نظام آموزشی دکتر مجید حسینی می باشند و بیشتر کاربران ایشان را با نقدهای پرسروصدای خود نسبت به کنکور میشناسند.

 

علی مطهری

ایشان ازنماینده شورای اسلامی مردم تهران،ری،اسلامشهر،شمیرانات و پردیس می باشند و در صفحه ی اینستاگرام خود از تصمیمات و شرح حال زندگی یشان می نویسند.

 

محمدجواد آذری جهرمی

وزیر سابق و جوان ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از فیلترینگ تلگرام بر سرزبان ها افتاد و با نوشته های طنز شیطنت آمیز خود به محبوبیت خود افزود.

 

معصومه ابتکار

خانم ابتکار از چهره های فعال اینستاگرام هستند که در صفحه ی شخصی خود از وقایع روز و موضوعات مختلف اجتماعی سخن می گویند.

 

اسحاق جهانگیری

ایشان معاون اول رئیس جمهور در دولت یازدهم بودند و در صفحه ی اینستاگرام خود از تصمیمات،شرح حال ها و سخنرانی های خود می گویند.

 

شهین دوخت مولاوردی

ایشان در زمینه سیاست و حقوق بشر زنان فعالیت می کنند و در صفحه ی خود به امور مربوط به زنان می پردازند.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *