Close
logo-samandehi
بسته

10نیاز اساسی افراد

زمان مطالعه این مطلب: 2 دقیقه
تبلیغ-3

10نیاز اساسی افراد

طبق آمار موجود در موتورهای جستجو10نیاز اساسی افراد به شرح زیر می باشد:

 

*نیاز به عشق

*دوست

*تشکیل خانواده

*آزادی

*تنهایی

*غم

*شادی

*پول

*تفریح

*اعتمادبنفس

 

نیازهای انسان محدودیت ندارد و یکی پس از دیگری ظاهر می شوند، این نیازها می توانند مادی باشند یا معنوی یعنی با پول بدست بیایند یا خیر!

در ادامه شما رابا 10نیاز اساسی افراد آشنا خواهیم کرد.

با ما همراه باشید:)

*نیاز به عشق

رابطه عاشقانه و عشق از نیازهای درجه یک افراد می باشد،همه انسان ها دوست داشتن و دوست داشته شدن برایشان خیلی اهمیت دارد و موجب شادی و احساس تعلق آنها می شود.

*دوست

نقش دوست در زندگی و عملکرد انسان بدون شک بزرگ و اساسی است چون تاثیرزیادی را از او می گیریم.

*تشکیل خانواده

احساس تعلق و عضوی از یک خانواده بودن حس خوبی به انسان می دهد.با اینکه این امر در زمانه امروز دشوارتر شده اما نیاز آن به چشم می خورد.

*آزادی

انتخاب عمل و حق برگزیدن از 10نیاز اساسی افراد می باشد. حس استقلال و روی پای خود بودن به نظرم از همان ابتدا بایذ به کودکان آموزش داده شود.

*تنهایی

افراد درونگراها(مثل خودم:)بیشتر از برونگراها احتیاج به تنهایی دارند، گاهی بدون دلیل دوست دارند هیچ کس نباشد و فقط خودشان باشند و خودشان!

*غم

همان اندازه که خنده لازم است گریه نیزهم، ما نباید انتطار داشته باشیم همیشه ایام خوشی را از سر بگذرانیم بلکه زندگی پستی بلندی دارد اتفاقا غم ها آدم را آدم می کنند.

*شادی

روحیه خوب، خنده، احساس شعف و… همه از نشانه های شادی می باشند.از فواید خنده هم که نگویم برایتان. پس تا می توانید بخندید که غم منتظر فرصت است!

*پول

بلای خانمان سوزو عامل تفرقه برادران، از طرفی نیاز همه افراد بشرو نبودش باعث فسادهاست! البته بودنش هم ممکن است عامل فساد بسیارتر باشد!

*تفریح

تفریح کنید تا از کار زده نشوید، دروغ نیست اگر بگویم برنامه برای تفریح از کارهم مهم تر است زیرا باعث فرسودگی می شود.

*اعتمادبنفس

از انسان بی دست و پا کسی خوشش نمی آید! اینکه کاری را با تردید انجام دهید هم همینطور.قاطعانه به سمت کار بروید حتی اگر بد هم ازآب دراید اشکالی ندارد.

 

لطفا این جمله را جدی بگیرید! (تصمیمات شما به کسی مربوط نیست و ما به کسی بدهکار نیستیم)

 

تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *