Close
logo-samandehi
بسته

10قاتل معروف جهان

زمان مطالعه این مطلب: 2 دقیقه

10قاتل معروف جهان

طبق آمار موجود در موتورهای جستجو10قاتل معروف جهان به شرح زیر می باشد:

1-آناتولی انوپرینکو

2-آندره چیکاتیلو

3-ابوالقاسم جبار

4-یانگ زینهای

5-کامپاتیمار شانکاریا

6-گری ریدوی

7-پدرو فیلو

8-دانیل کامارگو باربوسا

9-پدرو لوپز

10-لوییس گاراویتو

صفت قاتل مخصوص به یک منطقه و قسمت خاصی از کره زمین نیست بلکه این روان پریشان ممکن است از هرجایی باشند. در این مقاله شما را با 10قاتل معروف جهان آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

1-آناتولی انوپرینکو

با لقب جانوری از اوکراین، کسی که 52 نفر را به قتل رسانده و اولین کشتار او یک خانواده10 نفره با 8 فرزند بود و در آخر این قاتل در سال2013 فوت می کند.

2-آندره چیکاتیلو

قتل های خود را از زادگاهش روسیه آغاز کرده و قصاب روستاو لقب گرفته بود همچنین 25 زن و کودک را به قتل رسانده بود و پس از آن در سال 1990 به اعدام شدند.

3-ابوالقاسم جبار

پرکارترین قاتل در بین 10قاتل معروف جهان که ارتباط با300قتل مرد و پسر داشته است ولی تنها 65 قتل ثابت شده و در نهایت در سال 1970 به حکم قتل ایشان صادر شد.

4-یانگ زینهای

به 65 قتل و 23 مورد تجاوز اعتراف کرده بود. این قاتل چینی با استفاده از ابزاری مانند چکش و بیل و تبر قتل ها را در شب انجام می داده است و سرانجام در سال 2004 اعدام گشت.

5-کامپاتیمار شانکاریا

با چکشی که به سر قربانیان می زد آنها را به قتل می رساند. و وقتی در سال 1979 دستگیر شد مرتبط با 70 قتل بود.

6-گری ریدوی

زنان بسیاری را در واشنگتن به قتل رسانید و یکی از افرادی است که بیشترین قتل های زنجیره ای را درآمریکا داشته و افراد را با خفه کردن می کشته او ششمین قاتل در بین 10قاتل معروف جهان است.

7-پدرو فیلو

اهل برزیل است و تا قبل از سن18سالگی بیشتر از ده نفررا کشته بود بعد از وارد شدن به زندان نیز دست از کشتار برنداشت و درآنجا هم حدود 71را به قتل رساند و سرانجام در سال2007از زندان آزاد شد.

8-دانیل کامارگو باربوسا

او حدود 150 دختر را مورد اذیت قرار داده و به قتل رسانده و به حبس ابد گرفتار شده است.

9-پدرو لوپز

به کشتن 103 دختر اعتراف کرده و کشتگان بین 9تا12 ساله بودند. در سال 1998 به دلیل رفتار خوب از تیمارستان روانی مرخص شد اما بعد از ازادی همچنان به قتل ادامه داد و دستگیر گردید.

10-لوییس گاراویتو

تجاوز پدرش به او عامل قاتل شدن او بود او ابتدا سوژه های خود را تا مرز خستگی راه می برد و آنها را شکنجه می داد بعد گلوی آنها را پاره می کرد و بدن تکه شده ی آنها را دفن می کرد.

 

تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *