Close
logo-samandehi
بسته

۱۰قاتل معروف جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰قاتل معروف جهان

طبق آمار موجود در موتورهای جستجو۱۰قاتل معروف جهان به شرح زیر می باشد:

۱-آناتولی انوپرینکو

۲-آندره چیکاتیلو

۳-ابوالقاسم جبار

۴-یانگ زینهای

۵-کامپاتیمار شانکاریا

۶-گری ریدوی

۷-پدرو فیلو

۸-دانیل کامارگو باربوسا

۹-پدرو لوپز

۱۰-لوییس گاراویتو

صفت قاتل مخصوص به یک منطقه و قسمت خاصی از کره زمین نیست بلکه این روان پریشان ممکن است از هرجایی باشند. در این مقاله شما را با ۱۰قاتل معروف جهان آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

۱-آناتولی انوپرینکو

با لقب جانوری از اوکراین، کسی که ۵۲ نفر را به قتل رسانده و اولین کشتار او یک خانواده۱۰ نفره با ۸ فرزند بود و در آخر این قاتل در سال۲۰۱۳ فوت می کند.

۲-آندره چیکاتیلو

قتل های خود را از زادگاهش روسیه آغاز کرده و قصاب روستاو لقب گرفته بود همچنین ۲۵ زن و کودک را به قتل رسانده بود و پس از آن در سال ۱۹۹۰ به اعدام شدند.

۳-ابوالقاسم جبار

پرکارترین قاتل در بین ۱۰قاتل معروف جهان که ارتباط با۳۰۰قتل مرد و پسر داشته است ولی تنها ۶۵ قتل ثابت شده و در نهایت در سال ۱۹۷۰ به حکم قتل ایشان صادر شد.

۴-یانگ زینهای

به ۶۵ قتل و ۲۳ مورد تجاوز اعتراف کرده بود. این قاتل چینی با استفاده از ابزاری مانند چکش و بیل و تبر قتل ها را در شب انجام می داده است و سرانجام در سال ۲۰۰۴ اعدام گشت.

۵-کامپاتیمار شانکاریا

با چکشی که به سر قربانیان می زد آنها را به قتل می رساند. و وقتی در سال ۱۹۷۹ دستگیر شد مرتبط با ۷۰ قتل بود.

۶-گری ریدوی

زنان بسیاری را در واشنگتن به قتل رسانید و یکی از افرادی است که بیشترین قتل های زنجیره ای را درآمریکا داشته و افراد را با خفه کردن می کشته او ششمین قاتل در بین ۱۰قاتل معروف جهان است.

۷-پدرو فیلو

اهل برزیل است و تا قبل از سن۱۸سالگی بیشتر از ده نفررا کشته بود بعد از وارد شدن به زندان نیز دست از کشتار برنداشت و درآنجا هم حدود ۷۱را به قتل رساند و سرانجام در سال۲۰۰۷از زندان آزاد شد.

۸-دانیل کامارگو باربوسا

او حدود ۱۵۰ دختر را مورد اذیت قرار داده و به قتل رسانده و به حبس ابد گرفتار شده است.

۹-پدرو لوپز

به کشتن ۱۰۳ دختر اعتراف کرده و کشتگان بین ۹تا۱۲ ساله بودند. در سال ۱۹۹۸ به دلیل رفتار خوب از تیمارستان روانی مرخص شد اما بعد از ازادی همچنان به قتل ادامه داد و دستگیر گردید.

۱۰-لوییس گاراویتو

تجاوز پدرش به او عامل قاتل شدن او بود او ابتدا سوژه های خود را تا مرز خستگی راه می برد و آنها را شکنجه می داد بعد گلوی آنها را پاره می کرد و بدن تکه شده ی آنها را دفن می کرد.

 

تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *