Close
logo-samandehi
بسته

۱۰فرمانده بزرگ تاریخ

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰فرمانده بزرگ تاریخ

10فرمانده بزرگ تاریخ

طبق آمار موجود در موتورهای جستجو ۱۰فرمانده بزرگ تاریخ به شرح زیر می باشد:

 

۱-جورجی ژوکوف

۲-آتیلا هون

۳-ویلیام فاتح

۴-آدولف هیتلر

۵-چنگیزخان

۶-هانیبال بارکا

۷-ناپلئون بناپارت

۸-ژولیوس سزار

۹-اسکندر کبیر

۱۰-کوروش کبیر

۱۰فرمانده بزرگ تاریخ

اینجا ۱۰ فرمانده بزرگ تاریخ را برایتان معرفی می‌کنم:

۱. جولیوس سزار (۱۰۰ پیش از میلاد – ۴۴ پیش از میلاد): فرمانده نظامی و سیاستمدار رومی که به شکل قابل توجهی به گسترش امپراطوری رومی در طول دوره جمهوری ایتالیا کمک کرد.

۲. الکساندر بزرگ (۳۵۶ پیش از میلاد – ۳۲۳ پیش از میلاد): پادشاه مقدونیه که به شکل گسترده‌ای تحت حکومت خود به سرزمین‌های بسیاری در آسیا اروپایی و غرب آسیا تسلط یافت.

۳. هانیبال بارکا (۲۴۳ پیش از میلاد – ۱۸۱ پیش از میلاد): فرمانده نظامی قرطاجنه (کارتاژنا) که در جنگ دوم پونیک با رومی‌ها مقابله کرد و نبردهای مهمی را بر علیه آن‌ها برد.

۴. ناپلئون بناپارت (۱۷۶۹ – ۱۸۲۱): فرمانده نظامی و سیاستمدار فرانسوی که به شکل قابل توجهی در جنگ‌های ناپلئونیک دورهٔ خود تاثیرگذار بود و امپراطوری فرانسه را بنا نهاد.

۵. آلکساندر سوووروف (۱۸۹۹ – ۱۹۴۵): فرمانده نظامی شوروی که در جنگ جهانی دوم نقش بسزایی در نبرد استالینگراد و برنده شدن در جنگ با آلمان نازی داشت.

۶. جورج واشینگتن (۱۷۳۲ – ۱۷۹۹): فرمانده نظامی و سیاستمدار آمریکایی که نقش بسزایی در جنگ استقلال آمریکا ایفا کرد و اولین رئیس جمهور آمریکا شد.

تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *