Close
logo-samandehi
بسته

10رپر جنجالی ایران

زمان مطالعه این مطلب: 3 دقیقه

10رپر جنجالی ایران

10 رپر جنجالی ایران

طبق آمار موجود در موتورهای جستجو10رپر جنجالی ایران به شرح زیر می باشد:

 

*امیرتتلو

*سهراب ام جی

*علی سورنا

*بهرام

*مهراد هیدن

*عرفان پایدار

*فدایی

*هیچکس

*یاس

*پیشرو

 

 

رپ موسیقی اعتراض هاست، و بیشتر رپ خوان ها بصورت غیرقانونی در کشور ما فعالیت می کنند و به اصطلاح زیرزمینی هستند. این سبک از موسیقی در بین جوانان جامعه ما بسیار فرا گیر شده و این سبب محبوبیت و معروفیت بیشتر خوانندگان این عرصه می شود. امروز تیم اسمارت رنکینگ 10رپر جنجالی ایران را برای شما فهرست میکند.

 

 

1-امیرتتلو

امیرحسین مقصودلو با نام هنری امیرتتلو از نام آشناترین رپرهای ایران از نظر من در صدر فهرست 10رپر جنجالی ایران قرار خواهد گرفت زیرا داستان های زیادی را پشت سر گذاشته از تتوهای رنگارنگ خود تا دنیا جهانبخت ها و سحرقریشی ها،حال تصمیم با شماست که اولین باشد یا خیر!

 

2-سهراب ام جی

عمو سهراب 37 ساله ساکن ایران است با لقب زاخار اصلی و از اعضای مهم گروه سابق زدبازی می باشد گرچه این گروه منحل شد اما اعضای آن همچنان فیت های قابل توجهی با هم می دهند.

 

3-علی سورنا

شاید اهنگ مرگ او را شنیده باشید که به زیبایی از زبان مرگ صحبت می کند. گرچه با البوم گوزن بیشتر او را می شناسند اما گوش دادن به این اهنگ هم خالی از لطف نیست. ضمنا البوم گوزن او داستان ناخدا جلال را روایت می کند که درهراهنگ، قسمتی از آن را تعریف می کند و سبک جدیدی از رپ در آن عرضه شده است.

 

4-بهرام

بهرام نورایی با نام بهرام و لقب اعتبار رپ فارس، خواننده ی ایرانی ساکن سوئد می باشد و در سال 2012 نام او در فهرست 50چهره برتر و تاثیرگذار در خاورمیانه از طرف مجله ی هاف پست آمریکا قرار گرفت.

 

5-مهراد هیدن

مهراد مستوفی راد خواننده 38ساله رپ فارس که به همراه سامان ویلسون گروه زدبازی را بوجود اوردند و اهنگ معروف تابستون کوتاهه را با همکاری علیرضا جی جی ساختند.

 

6-عرفان پایدار

عرفان حاج رسولی ها با نام هنری عرفان پایدار از رپرهای نسل یک می باشد که کار خود را با اهنگ شستشو آغاز کرد. این خواننده 39سال سن دارد و از قدیمی های رپ می باشد.

 

7-فدایی

یکی از 10رپر جنجالی ایران اشکان فدایی، خواننده و ترانه سرای ایرانی معروف به گلادیاتور رپ فارس است که موسیقی او مملو از اعتراض است. طرفداری از او دو حالت دارد یا عاشق کارها و سبک او هستید یا اصلا کار او را نمی پسندید و حد وسط ندارد.

 

8-هیچکس

پدر رپ فارس، سروش لشکری با نام هنری هیچکس یکی از برترین های این حوزه می باشد اگرچه این روزها کمتر فعالیت می کند اما همچنان از نام های بزرگ رپ فارس است.

 

9-یاس

از بهترین های این حوزه که فکر نمی کنم در ایران کسی او را نشناسد!

یاسز بختیاری با نام هنری یاس، رپر نسل یک که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده است ایشان جوری رپ می سازند که مورد احترام مخالفان این سبک از موسیقی نیز می باشند و در یک کلمه عالی ترین است:)

 

10-پیشرو

محمدرضا ناصری آزاد با نام هنری رضا پیشرو، او هم از رپر های کارکشته و قدیمی ایران می باشد که اهنگ نیلوفرآبی از کارهای بسیار معروف و زیبای این خواننده می باشد.

 

لازم به ذکر است ترتیب خواننده ها دلیل بر برتر بودن آنها بردیگری نیست و همه آنها از بهترین ها می باشند.

به نظر شما بهترین این لیست کیست؟

 

تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *