Close
logo-samandehi
بسته

۱۰رمان پرفروش عاشقانه ایرانی

زمان مطالعه این مطلب: ۴ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰رمان پرفروش عاشقانه ایرانی

10 رمان پرفروش عاشقانه ایرانی

طبق آمار موجود در موتورهای جستجو۱۰رمان پرفروش عاشقانه ایرانی به شرح زیر می باشد:

 

۱-یک عاشقانه آرام

۲-پستچی

۳-چشم هایش

۴-آذرخش

۵-قهوه سرد

۶-شوهرآهوخانم

۷-سمت آبی آتش

۸-همخونه

۹-بامداد خمار

۱۰-کافه اردیبهشت

در این مقاله تیم ما به شما ۱۰رمان پرفروش عاشقانه ایرانی را معرفی خواهد کرد زیرا خواندن داستان های متفاوت از زبان شخص دیگری به تجربه های ما کمک می کند و با هر رمان وارد دنیای جدیدی می شویم.

با ما همراه باشید:)

۱-یک عاشقانه آرام

نادر ابراهیمی:(۱۰رمان پرفروش عاشقانه ایرانی)

یادم هست روزی مصرانه به تو می‌گفتم: ” ما هرگز خسته نخواهیم شد…هرگز “. اما مدتیست پی فرصتی می‌گردم شیرینم، تا به تو بگویم ما نیز خسته می‌شویم. خسته شدن حق ماست. اینکه خسته می‌شویم و از نفس می‌افتیم مسئله‌ای نیست، مسئله این هست که بتوانیم زیر درختی کنار جوی آبی ” در کنار هم ” بنشینیم. خسته نشدن خلاف طبیعت است. نمی‌گویم که ما تا زنده‌ایم خسته نخواهیم شد، می‌گویم: ما هرگز خسته نخواهیم ماند…

۲-پستچی

چیستا یثربی:

وقتی عاشق باشی، زمان گاهی قد یک نگاه ، کوتاه میشود و گاهی قدر ابدیت کش می آید. این که چرا عاشق شده اید؟ اینکه چرا انقدر زود، عاشق شده اید! شبیه همان سوالهایی است که در آن اتاق سفید با سقف کوتاه از ما پرسیدند. سوالهای دیگری هم کردند که حتما جوابش را باور نکردند.

۳-چشم هایش

بزرگ علوی:(۱۰رمان پرفروش عاشقانه ایرانی)

عشق پنهانی، عشقی که انسان جرات نمی‌کند هرگز با هیچکس درباره آن گفت و گو کند، به زبان بیاورد، به هر دلیلی که بخواهید – از لحاظ قیود اجتماعی، از نظر طبقاتی، به سبب اینکه معشوق ادراک نمی‌کند و به هر علت دیگری آن عشق است که درون آدم را می‌خورد و می‌سوزاند و آخرش مانند نقره گذاخته شفاف و صیقلی می‌شود.

۴-آذرخش

لیلا رعیت:

حرف بزن عزیزم، حرف بزن. تا ابد حرف بزن. دوست دارم تو بگویی و من گوش کنم، تو بخندی و من لذت ببرم، تو راه بروی و من تماشا کنم. دوستت دارم، بیش از آنکه فکرش را بکنی، به مراتب بیشتر از آنکه در ذهنت بگنجد در قلب من فضا داری. همه عشقم، روحم، جانم، وجودم متعلق به توست. تو نیمه گمشده منی، گمشده‌ای که پیدا شده است و من خیال ندارم از دستش بدهم. بگو از دنیا چه می‌خواهی؟ همه را برایت می‌آورم، حتی اگر لازم باشد برای به دست آوردنش به آن سوی قله کوه قاف بروم.

۵-قهوه سرد

روزبه معین:(۱۰رمان پرفروش عاشقانه ایرانی)

در تیمارستان زمان به‌سرعت می‌گذشت و با این‌که فقط چند روز بود که به اون‌جا رفته بودم اما به‌اندازه‌ی چند سال پیر شده بودم، چون گذر عمر توی جایی که دوستش نداری همیشه زجرآور و طاقت‌فرساست، هر ثانیه‌ای که می‌گذره انگار ساعت‌های زیادی رو از دست می‌دی و عقربه‌ها تکه‌های وجودت رو با خودشون می‌برن، و از این بابت زمان به سرعت می‌گذشت چون بیرون از آسایشگاه توطئه‌ی وحشیانه‌ای علیه من در حال انجام بود، ابی دوست گذشته و دشمن امروز من خاطراتم رو دزدیده بود و من در حالی که بین سیم‌های خاردار، نرده‌های بلند و دیوونه‌ها گیر کرده بودم، کاری از دستم ساخته نبود.

۶-شوهر آهوخانم

علی محمدافغانی:(۱۰رمان پرفروش عاشقانه ایرانی)

شوهر آهو خانم قصه عشق مرد میان‌سالی به‌نام سیدمیران است که با یک خیرخواهی آغاز می‌شود و بعد، از یک عشق آتشین سر درمی‌آورد. تا جایی که با وجود زن و ۴ فرزند برای دومین بار ازدواج می‌کند.

۷-سمت آبی آتش

امیرحسین کامیار:

چرا گفتنِ دوستت دارم این‌همه دشوار است؟ از چه در هراسیم؟ تاریک‌ترین تبعات ابراز عشق شنیدن پاسخ منفی است، غروری که ترک برمی‌دارد، قلبی که می‌شکند. پرهیز از اظهار علاقه البته که غرور را حفظ می‌کند؛ اما آدمی غرور را برای چه می‌خواهد؟ مگر نه اینکه غرور سرمایه‌ای است برای خرج‌کردن در روزگار دشوار؟ عشق به داو گذاشتنِ هر آن چه داری است برای به‌دست‌آوردن آن که نداری؛ و خداوندگار عشق غیور است، محافظه‌کاری و پرهیز را برنمی‌تابد و تنبیه می‌کند: با نشدن، نرسیدن و با رنج.

۸-همخونه

مریم ریاحی:(۱۰رمان پرفروش عاشقانه ایرانی)

داستان کتاب درمورد دختری به‌نام یلدا است که بعد از ازدست‌دادن پدر و مادرش نزد حاج رضا، دوست پدرش، زندگی می‌کند. حاج رضا، که فقط یکی از فرزندانش به‌نام شهاب در ایران زندگی می‌کند، سعی دارد یلدا و شهاب را به هم نزدیک کند.

۹-بامداد خمار

فتانه حاج سید جوادی:

محبوبه دختری در طبقه بالای جامعه است که عاشق پسری نجار به‌نام رحیم از طبقه پایین می‌شود. او برای رسیدن به رحیم هزینه‌های گزافی می‌دهد که تبعات آن تا آخر عمر گریبان‌گیر اوست.

۱۰-کافه اردیبهشت

سارا خالوغلی:(۱۰رمان پرفروش عاشقانه ایرانی)

داستان زندگی دختری به‌نام ماسو است. او پدر و مادرش را از دست داده و با خواهر کوچک‌ترش زندگی می‌کنند. ماسو تصمیم دارد روی پای خودش بایستد و زندگی خودش و خواهرش را بچرخاند. برای همین، به‌سراغ قهوه‌خانه قدیمی پدربزرگش می‌رود و آنجا را مجددا راه‌اندازی می‌کند.

 

تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *