Close
logo-samandehi
بسته

۱۰تتوی پرطرفدار دخترانه

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰تتوی پرطرفدار دخترانه

طبق آمار موجود در موتورهای جستجو۱۰تتوی پرطرفدار دخترانه به شرح زیر می باشد:

 

*طرح لوتوس

*پروانه

*قلب

*فرشته

*ماندالا

*بال

*تتو تیر و پیکان

*طرح قطب نما

*خورشید

*تاج

 

امروزه زیبایی و مد دواصل جدانشدنی از زندگی ماست.جذاب بودن بدن و صورت چیزی است که بخصوص جوان ترها بدنبال آن هستند، عمل های زیبایی،تتوهای مینیمال،آرایش مو به سبک های متفاوت از جمله مولفه هایی هستند که امروزه باب شده اند. در ادامه ۱۰تتوی پرطرفدار دخترانه را به همراه مفهوم آن بررسی خواهیم کرد.

با ما همراه باشید:)

*طرح لوتوس

نیلوفرآبی یک گل نمادین است که نشان دهنده تعادل بدن و ذهن و روح می باشد و همچنین این گل تاب آوری زیادی دارد می تواند بعنوان امیدی برای شرایط سخت باشد.

*پروانه

این تتو برای چندین دهه روی مد بوده و هیچگاه قدیمی نخواهد شد و نشان دهنده ی انعطاف پذیری امید و عشق می باشد.

*قلب

معنای عمیقی دارد و همه افراد دنیا با عشقی که در این سمبل وجود دارد آشنا هستند. همچنین رنگ آن تاثیر زیادی در معنی آن دارد،قلب قرمز نماد عشق و دوستی و قلب مشکی نماد غم و اندوه است.

*فرشته

فرشته نشاط آور و الهام بخش است. فرشته ها محافظ چیزهای خوب و مقدس هستند این تتو می تواند نشان دهنده این باشد که دارنده ی آن نگهبانی دارد که محاقظ اوست.

*ماندالا

طرح ها و الگوهایی که براساس دایره ای در مرکز ساخته می شوند بسیار محسورکننده هستند و می توانند با آرامش و هماهنگی همراه باشند.

*بال

اگر آزادی و تغییر مدنظر شماست تتوی بال انتخاب فوق العاده و دارای معانی زیادی می باشد. این بال می تواند برای پرندگان یا بال فرشته باشد که دومی معنی محافظت هم می دهد.

*تتو تیر و پیکان

قدرت،انعطاف پذیری معنای هفتمین تتو از ۱۰تتوی پرطرفدار دخترانه می باشد و با تکنیک های آبرنگی و مینیمالیستی قابل اجرا می باشد.

*طرح قطب نما

علاقمندان به مسافرت می توانند از این طرح استفاده کنند.این نماد در ابتدا بیشتر توسط ملوانان مورد استفاده قرار میگرفت و مفهوم راهنمایی را می رساند تا بخاطر بسپارید در زندگی به کجا می روید.

*خورشید

منبع نور و انرژی،خورشید است.برای کسی که دوران سختی را پشت سر گذاشته و حال برمشکلات غلبه کرده می تواند گزینه ی خوبی باشد.

*تاج

مفاهیم پیروزی،اقتدار،خودکنترلی با این نماد قابل انتقال است همچنین می تواند نماد احترام یا برابری را برساند.

 

تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *