Close
logo-samandehi
بسته

10 گالری برتر تهران

10 گالری برتر تهران

بهترین گالری های تهران

طبق اطلاعات موجود در سایت 17 ترین لیست 10 گالری برتر تهران به شرح زیر می باشد:

  1. خانه هنرمندان ایران
  2. آران
  3. هما
  4. آن
  5. الهه
  6. نگارخانه اعتماد
  7. نگارخانه سیحون
  8. نگارخانه راه ابریشم
  9. نگارخانه سین
  10. اثر

برای تماشای گالری در تهران، گزینه های زیادی وجود دارد. یکی از مواردی که متأسفانه مردم زیاد تو برنامه های گشت و گذارشان به آن توجه نمی کنند گالری گردی می باشد.

اتفاقاً گالری ها مکان های فوق العاده ای برای گشت و گذار هستند. در یکی از بهترین گالری ها می توانید با اثرهای هنری مختلف در زمینه های گوناگون مثل مجسمه، نقاشی و غیره آشنا شوید و از تماشای آنها لذت ببرید.

بنابراین ، ما در این قسمت لیست 10 گالری برتر تهران را خدمت شما همراهان عزیز ارائه داده ایم تا بتوانید از این محتوا به بهترین شکل استفاده نمایید.

 بسیاری از افراد فکر می کنند رفتن به گالری هزینه زیادی برای آنها دارد در حالی که کاملاً برعکس است. چیزی که مردم نمی دانند این است که اغلب و حتی تمام گالری ها رایگان هستند! مگر اینکه بخواهید چیزی بخرید باید برای آن اثر هنری پول پرداخت کنید.

معرفی گالری خانه هنرمندان ایران

خانه هنرمندان واقع در پارک هنرمندان یکی از بزرگترین مجموعه گالری های تهران، که یک مجتمع درجه یک می باشد. اینجا یک خانه برای هنر و هنرمندان است و به خاطر همین به پاتوق اکثر هنرمندان می باشد.

خانه هنرمندان شامل گالری، سالن سینما و فروشگاه لوازم هنری می باشد.

معرفی گالری آران

در مرکز تهران نزدیک به پارک هنرمندان، می توانید یک گالری خوب دیگر به نام گالری آران را پیدا کنید.

گالری آران همیشه در لیست بهترین گالری های تهران بوده و گاهی اوقات آثار هنری جنوب غربی و شرقی آسیا در آن به نمایش گذاشته می شوند.

مطالب فوق به همراه توضیحات بیشتر را می توانید در این آدرس مشاهده کنید.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ