Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ کتاب برتر جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ کتاب برتر جهان

10 کتاب برتر جهان

طبق اطلاعات موجود در سایت Howstuffworks، لیست ۱۰ کتاب برتر جهان، معرفی۱۰ کتاب برتر جهان که شامل پرفروشترین کتاب های جهان می باشد، به شرح زیر است:

۱.دن کیشوت

۲.لغت نامه شینوآ زیدیان

۳.داستان دو شهر

۴.ارباب حلقه ها

۵.هری پاتر و سنگ جادو

۶.سپس هیچکدام باقی نماندند

۷.رویای تالار سرخ

۸.شازده کوچولو

۹.شیر ، جادوگر و جالباسی

۱۰.رمز داوینچی

بیشتر بخوانید…

قطعا یکی از بهترین و مفیدترین کارهایی که می توانیم انجام دهیم خواندن کتاب است. می توانیم آن را برای پر کردن اوقات فراغتمان انجام دهیم. چه چیزی بهتر از این؟!

ما در این صفحه با معرفی۱۰ کتاب برتر جهان، سعی کرده ایم در این باره به شما کمک کنیم.

در طول زمان همیشه از خوبی های کتاب خواندن گفته ایم و شنیده ایم. با ادامه متن همراه باشید تا چند مورد از آنها را با هم مرور کنیم.

کتاب ها در موضوعات مختلفی موجود هستند بنابراین شما با هر سلیقه ای می توانید کتاب محبوب و دلخواه خود را پیدا کنید. تاریخی ، سیاسی رمان ، علمی ، عاشقانه ، طنز ، اجتماعی ، ترسناک ، پلیسی و …

کتاب ها ما را در دنیای خود غرق می کنند و به دلنشین ترین حالت ممکن به ما مطالب جدید می آموزند. با مطالعه می توانیم راجع به سرگذشت انسان های دیگر بدانیم و از تجربیات آنها در زندگی خود استفاده کنیم. راجع به نقاط مختلف جهان و فرهنگ مردم آن بدانیم و توصیف های نویسنده را از طبیعت آن جا بخوانیم.

اگر کتاب خواندن جزوی از زندگی شما است، حتما گزینه های لیست ۱۰ کتاب برتر جهان که شامل پرفروشترین کتاب های جهان است را مطالعه کنید؛ و اگر تا به امروز خیلی کتاب نخوانده اید حتما شروع کنید و خودتان را از بودن در دنیاهای مختلف بهره مند کنید. پیشنهاد ما این است که جست و جو کنید و از موضوعی که برای شما جذابتر است شروع کنید.

اطلاعات فوق را به همراه توضیحات بیشتر می توانید در این آدرس مشاهده نمایید.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط