Close
بسته

10 چمدان برتر

10 چمدان برتر

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو 10 چمدان برتر در جهان به شرح زیر می باشد :

  1. American Tourister Airconic2)
  2. Samsonite Elevation Plus Large Spinner3) Horizon Studios H54) The North Face Base Camp Duffel Bag5) Monos Carry-On Plus6) Delsey Paris Helium Areo7) Amazon Basics 30-inch Hardside Spinner8)samsonite freeform medium spinner

9)away traval the large suitcase

10)calpak trnk carry-on

انتخاب صحیح بهترین چمدان پایه و اساس سفر شما را تنظیم می کند. چه برای کار سفر کنید، چه برای یک مسافرت سالانه با هواپیما یا یک تعطیلات طولانی.

در فرودگاه، چمدان از اشیاء قیمتی در برابر ضربه، پرتاب و سایر اشیاء که بر روی آن می افتند محافظت می کند. در خارج از ترانزیت، از کالاها در برابر باران یا حتی یک تاکسی در حال عبور که آب به سمت شما می‌پاشد، محافظت می‌کند.

به عنوان یک قاعده کلی، ما یک کیف دوشی را برای کسانی که سفرهای کوتاه‌تری دارند توصیه می‌کنیم. زیرا بارهای سبک‌تر و فشرده برای حمل روی شانه‌های شما مناسب هستند.

برای سفرهای طولانی تر، یک چمدان با چهار چرخ چرخنده 360 درجه نسبت به یک چمدان با دو چرخ یا یک چمدان با چرخ های یک جهته برتر است. زیرا مانور دادن با آنها بسیار آسان تر است. به طور مشابه، یک چمدان سخت پوسته ممکن است سنگین‌تر از یک چمدان پوسته نرم باشد. اما لایه‌های اضافی و محافظ آن یک معامله ارزشمند است.

ما در این مطلب 10 چمدان برتر سعی کردیم مطالبی را برای شما همراهان عزیز اماده کنیم که انتخاب و خرید را برای شما راحتتر کنند.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی