Close
بسته

10 برند برتر چاپگر

10 برند برتر چاپگر

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو 10 برند برتر چاپگر  در جهان به شرح زیر است:

  1. Canon PIXMA TR8620
  2. HP OfficeJet Pro 9015e All-in-One Printer
  3. Brother MFC-J995DW
  4. Epson EcoTank ET-2720 All-in-One Printer
  5. HP Envy 6055 review
  6. HP DeskJet 3755 review
  7. cartridge hp85a
  8. hp12a
  9. avizheh
  10. pars

 

بهترین چاپگرها آنهایی هستند که اسکن، کپی و حتی فکس را اضافه می کنند. قابلیت چاپ را دارند و می توانند برخی از مفیدترین دستگاه ها برای یک دفتر کار خانگی باشند.

آنها نه تنها با خرید یک دستگاه چاپگر که دارای سه عملکرد است، در هزینه صرفه جویی می کنند، بلکه در فضا نیز صرفه جویی می کنند و تنها یک پریز دیواری را اشغال می کنند. بسیاری از 10 برند برتر چاپگر را می‌توان به یک شبکه متصل کرد، به این معنی که می‌توانند توسط هر کسی که به همان نقطه دسترسی Wi-Fi یا شبکه اترنت متصل است، استفاده کند، و برای اشتراک‌گذاری بین گروه کوچکی از افراد و امکان چاپ از تلفن‌ها و تبلت‌ها راحت باشد.

برای انتخاب 10 چاپگر برتر باید ملاک هایی را در نظر بگیریم.به ویژگی هایی مانند دوطرفه خودکار، که به طور خودکار در هر دو طرف کاغذ چاپ می شود، تغذیه خودکار اسناد توجه کنید. بخش چاپ حتی بهترین چاپگرهای یکپارچه مبتنی بر جوهر افشان است که اگر اسناد زیادی را چاپ می کنید ممکن است کند و گران باشد، اما این برای اکثر افراد به دلیل هزینه پایین تنظیم آن بیشتر است. بالا و سهولت استفاده از آنها. با این حال، هزینه کارتریج‌های جوهر در طول عمر چاپگر می‌تواند بسیار گران شود، بنابراین سعی کنید از قبل آن را محاسبه کنید و شاید بهترین کارتریج‌های جوهر با تخفیف را پیدا کنید.

10 برند برتر چاپگر با توجه به کاربردی که دارند یکی از تجهیزات اداری مورد نیاز هر شرکت و اداره‌ای محسوب می‌شوند. با توجه به گونه کاربری این تجهیزات، انواع متفاوتی از نظر رنگ چاپی و سازوکار چاپ طراحی و تولید شده‌اند. منبع تأمین رنگ در چاپگرها، بسته به گونه چاپگر، تونر یا کارتریج نامیده می‌شود.

منبع:تیم تخصصی اسمارت رنکینگ