Close
logo-samandehi
بسته

10 پکیج اشتراکی زیبایی برتر

10 پکیج اشتراکی زیبایی برتر

بر اساس اطلاعات موجود در موتورهای جست و جو لیست 10 پکیج اشتراکی زیبایی برتر در جهان به شرح زیر است:

Birchbox.1

Glossybox.2

Lookfantastic.3

Julep.4

FabFitFun.5

Ipsy.6

BeautyFIX.7

BoxyCharm.8

Play! By Sephora.9

Walmart Beauty Box.10

10 پکیج اشتراکی زیبایی برتر جعبه هایی پر از محصولات ارایشی بهداشتی برای پوست و مو و ناخن هستند که می توانید دریافت کنید.

سایت هایی هستند که این خدمات را ارایه می دهند.ابتدا باید در سایت مشخصات خود را وارد کنید و  مراحل ثبت نام را انجام دهید.

سپس باید لیستی از سوالات را راجع به نوع پوست و موی خود و … را تکمیل کنید تا جعبه محصولات زیبایی شما با محصولات متناسب شما تکمیل شود.

پس از اتمام این مراحل طبق اطلاعت شما و تخصص خودشان پکیجی از محصولات زیبایی و بهداشتی را برای شما اماده سازی و ارسال می کنند.

شما می توانید اشتراک ماهانه یا اشتراک برای هر فصل تهیه کنید و طبق درخواست خودتان پند پکیج در سال برای شما ارسال می کنند.

این خدمات برای افرادی مناسب است که به روتین ارایشی یا مراقبتی علاقه دارند اما زمان یا علم کافی برای تحقیق راجع به محصولات و خرید انها ندارند.پس می توانند طبق بودجه شان پکیجی از این سایت ها را خریداری کنند.

و یکی دیگر از خوبی های این پکیج های اشتراک گذاری زیبایی این است که جعبه ای هیجان انگیز از بهترین محصولات ارایشی بهداشتی دریافت خواهید کرد که حس بسیار خوبی به شما می دهد!

ما سعی کردیم در این قسمت لیست 10 پکیج اشتراکی برترزیبایی در دنیا را خدمت شما همراهان عزیز ارایه دهیم تا بتوانید از این محتوا به بهترین شکل استفاده نمایید و خرید خوبی داشته باشید.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی