Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ پادکست برتر فارسی

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه

۱۰ پادکست برتر فارسی

بهترین پادکست های فارسی

طبق اطلاعات موجود در سایت اسنپ اکسپرس ، لیست ۱۰ پادکست برتر فارسی به شرح زیر است:

  1.  چنل‌بی
  2. بی پلاس
  3. پادکست فوتبالی رادیو آفساید
  4. رادیو دیو
  5. پادکست ناوکست
  6. رادیو راه
  7. ۱۰ صبح
  8. رواق
  9. پادکست رادیو کار نکن
  10. پادکست رادیو نیست

امروزه ، پادکست‌ ها یکی از محبوب‌ترین فرم‌های محتوایی هستند.

بهترین پادکست های فارسی مجموعه‌ای اپیزودیک از فایل‌های صوتی دیجیتال است که کاربران در اپلیکیشن‌های پادگیر می توانند به آن‌ها دست یابند. پادکست‌ها در موضوعات مختلفی منتشر می‌شوند و تقریبا همه سلیقه‌ها را پوشش می‌دهند.

بنابراین ، ما در این قسمت لیست ۱۰ پادکست برتر فارسی را خدمت شما همراهان عزیز ارائه داده ایم تا بتوانید از این محتوا به بهترین شکل استفاده نمایید.

معرفی پادکست چنل بی

اسم چنل‌ بی را بسیاری از افراد پادکست گوش‌کن و حتی گوش‌نکن می شناسند! علی بندری اولین اپیزود چنل‌بی را در سال ۱۳۹۴ منتشر کرد. با یک موضوع بسیار جذاب: روایت داستان‌های واقعی!

این پادکست به‌ مرور با افراد بیشتری همکاری کرد و در حال حاضر گیتی عاصمی، پیمان عرب‌زاده، امید صدیق‌فر، نزهت بندری، مجید آب‌پرور و مهران بوالحسنی به انتشار پادکست چنل‌بی کمک می‌کنند.

معرفی پادکست بی پلاس

علی بندری و تیم‌اش پس از تجربه موفق چنل‌ بی، در سال ۱۳۹۷ پادکست جدیدی به نام بی‌ پلاس منتشر کردند که به یکی از پادکست‌های معروف فارسی تبدیل شد. در هر اپیزود از بی‌پلاس، خلاصه‌ای فارسی از کتاب‌های غیرداستانی بازگو می‌شود.

در حال حاضر ۷۶ اپیزود از این پادکست منتشر و حدود ۷۱۴ هزار نفر آن را در کست‌باکس دنبال می‌کنند.

معرفی پادکست رادیو آفساید

پادکست‌‌ها فقط مختص به موضوعات داستانی نیستند؛ ورزش‌دوستان هم می‌توانند از دریای بهترین پادکست‌های فارسی، پادکستی مناسب سلیقه خودشان داشته باشند. رادیو آفساید یکی از این پادکست‌های جذاب است که به موضوعات فوتبالی و گاهی غیرفوتبالی می‌پردازد و در هر اپیزود، از مهم‌ترین تا کم اهمیت‌ترین اخبار دنیای فوتبال را بررسی می‌کند.

اپیزودهای این پادکست معمولا بیشتر از ۱ ساعت هستند و زمان بعضی از آن‌ها به ۳ ساعت می‌رسند! این پادکست فوتبالی ۱۹۵ هزار دنبال‌کننده در کست‌باکس دارد.

پادکست‌ها یکی از بهترین قالب‌های محتوایی هستند که می‌توانید در زمان استراحت، رفت‌وآمد به دانشگاه و محل کار یا هنگام رانندگی به سراغ آن‌ها بروید.

مطالب فوق به همراه توضیحات بیشتر را می توانید در این آدرس مشاهده کنید.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط