Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ ویلچر برقی برتر

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ ویلچر برقی برتر

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو  ۱۰ ویلچر برقی برتر در جهان به شرح زیر است:

  1. ForceMech Voyager R2
  2. Porto Mobility Ranger Quattro
  3. Pride Mobility Jazzy Air 2
  4. Merits P312 Dualer
  5. EZ Lite Cruiser Deluxe Regular DX12
  6. Karman XO-505
  7. Golden Compass Sport
  8. Drive Medical Cirrus Plus HD
  9. Invacare Pronto M51

۱۰.پیشنهاد شما چیست؟

۱۰ ویلچر برقی برتر برای افرادی طراحی شده است که نیازهای حرکتی بیشتری دارند و به دنبال یک ویلچر برقی خوش ساخت برای افزایش راحتی و تحرک در هنگام سفر در خارج از منزل یا حرکت در داخل خانه خود هستند. این ویلچرهای برقی موتوردار معمولاً ناهموار و بادوام هستند.اگرچه برخی از آن‌ها برای سفر ساخته شده‌اند.بنابراین سبک‌تر هستند و راحت‌تر جمع می‌شوند (یا به چندین قسمت از هم جدا می‌شوند) تا در صندوق عقب ماشین نگهداری شوند.

در راهنمای ما برای ۱۰ ویلچر برقی برتر امسال، ما بر روی آنهایی تمرکز کرده‌ایم که برای افزایش راحتی شما هنگام نشستن، و هنگام سفر در مناطق مختلف، از جمله زمین ناهموار و شیب‌های تند طراحی شده‌اند. راحتی یک عامل مهم است و هر ویلچر موتوری زیر از ویژگی‌های طراحی مختلف استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل شود که سر، بازوها، پشت و پایین بدن شما پشتیبانی می‌شوند. استفاده از یک ویلچر برقی با کیفیت خوب نیز باید آسان و قابل مانور باشد و شما را قادر می سازد با اطمینان خاطر در محیط های مختلف از مراکز خرید شلوغ گرفته تا خیابان های باریک سفر کنید.

هر ویلچر باتری دار در راهنمای ما همچنین دارای کنترل های بصری است. زیرا مبارزه برای کار با ویلچر چیزی نیست که هرگز باید با آن مقابله کنید. بهترین ویلچرهای برقی به شما این امکان را می‌دهند که راحت‌تر سفر کنید و سهولت استفاده عامل مهمی در آن است. همان‌طور که برد است – به عنوان مثال، تعداد مایل‌هایی که ویلچر می‌تواند در هر بار شارژ باتری طی کند. ما همچنین سرعت، شعاع چرخش و درجه شیب، و در مورد ویلچرهای برقی تاشو، وزن کلی آنها را هنگام مونتاژ بررسی کرده ایم.

منبع:تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط