Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ وان برتر

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ وان برتر

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو ۱۰ وان برتر در جهان به شرح زیر است:

  1. Ella’s Bubbles
  2. Safe Step
  3. AmeriGlide
  4. Universal Tubs
  5. Kohler

  ۶.shiny

  ۷.badab

  ۸.tenser

  ۹.ritoon

  ۱۰.پیشنهاد شما چیست؟

بهترین وان ها برای خانه شما برای افراد دارای تحرک یا سایر نیازهای بهداشتی طراحی شده اند. گزینه‌های زیادی وجود دارد، بنابراین مهم‌ترین چیزهایی که باید در نظر بگیرید، بودجه، الزامات سلامتی شما، و اینکه آیا به یک شرکت وان روکشی نیاز دارید که وان قبلی شما را قبل از نصب وان جدیدتان جدا کند یا خیر.

بهترین وان‌ها مطابق با قانون آمریکایی‌های دارای معلولیت (ADA) هستند و دارای درهای عریض برای ورود آسان هستند. آنها باید دستگیره‌هایی در کناره‌ها داشته باشند، به علاوه کف‌پوش‌های بافت‌دار برای به حداقل رساندن احتمال لیز خوردن یا افتادن شما. حمام ها نقاط داغ سقوط هستند، بنابراین این مهم است. برای آرامش بیشتر، همچنین در نظر بگیرید که آیا یکی از بهترین تشخیص سقوط است یا خیر دستگاه ها می توانند برای شما مفید باشند.

۱۰ وان برتر پیاده‌روی دارای طیف وسیعی از ویژگی‌های متمرکز بر سلامتی هستند، مانند جت‌های آب درمانی برای کاهش درد عضلانی و ایجاد یک اثر ماساژ ملایم. ویژگی‌های کاربردی نیز وجود دارد، مانند صندلی‌های گرم شونده برای راحتی بیشتر در هنگام غوطه‌ور شدن در آب. بیشتر برندهای وان وان در حال طراحی مدل های جدید با ویلچر برقی هستند کاربران را در نظر داشته باشید، بنابراین اگر شرایط حرکتی خاصی در خانه دارید، گزینه هایی دارید. ما همچنین انواع مختلف وان پیاده‌روی، از جمله خیسانده‌های باریاتریک و وان‌های خوابیده را معرفی کرده‌ایم، بنابراین می‌توانید واقعاً از یک نقطه آب درمانی تسکین‌دهنده برای کل بدن خود لذت ببرید.

منبع:تیم تخصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط