Close
بسته

10 همزن پایه دار برتر

10 همزن پایه دار برتر

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست 10 همزن پایه دار برتر در جهان به شرح زیر است :

  1. KitchenAid Artisan Mixer
  2. Cuisinart Precision Master
  3.  KitchenAid Artisan Mini
  4. KitchenAid Classic Plus
  5. Smeg SMF03CRUS
  6. Acuma Stand Mixer
  7. Oster Planetary
  8. Hamilton Beach 6-Speed
  9. Sunbeam Mixmaster 12-Speed
  10. پیشنهاد شما چیست…؟

مخلوط کردن و همزدن مواد غذایی با استفاده از یک همزن برقی پایه دار ، کار بسیار دشواری نیست . این دستگاه می تواند پختن کیک را برای علاقه مندان به شیرینی پزی ، بسیار آسان کند . بنابراین ما 10 همزن پایه دار برتر در جهان را در لیست بالا جمع آوری کرده ایم . 

این دستگاه ها فقط برای تهیه ی خمیر کیک نیستند ، بلکه می توانند به شما در تهیه انواع آبمیوه ، آسیاب کردن مواد ، له کردن سیب زمینی و غیره کمک کنند .

وقتی نوبت به تهیه یک همزن پایه دار برای آشپزخانه می رسد ، به این فکر کنید که برای چه چیزی از آن استفاده خواهید کرد ، مقدار بودجه خود را در نظر می گیرید و اینکه چقدر به ظرفیت کاسه ی همزن نیاز دارید. برخی از همزن های پایه دار دارای ظرفیت های بزرگی هستند ، به این معناست که می توانید تعداد زیادی شیرینی را در یکبار استفاده از آن بپزید . اما مسلماً هرچه ظرفیت بیشتر باشد ، می توانید انتظار بیشتری برای پرداخت هزینه دستگاه خود داشته باشید .

همزن های پایه دار خانگی طیف قیمت بسیار گسترده ای را در بر می گیرند. برای دستگاهی که اغلب برای مخلوط کردن مواد از آن استفاده می شود ، قیمت بالاتر گاهی اوقات می تواند تفاوت قابل توجهی در عملکرد، دوام و کیفیت دستگاه ایجاد کند .

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

#ایرانی

در این قسمت ما به شما بهترین نسخه و موفق ترین الگوی ایرانی این مطلب را خدمت شما ارائه خواهیم داد.

 

 

لینک ورود