Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ همزن پایه دار برتر

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ همزن پایه دار برتر

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست ۱۰ همزن پایه دار برتر در جهان به شرح زیر است :

  1. KitchenAid Artisan Mixer
  2. Cuisinart Precision Master
  3.  KitchenAid Artisan Mini
  4. KitchenAid Classic Plus
  5. Smeg SMF03CRUS
  6. Acuma Stand Mixer
  7. Oster Planetary
  8. Hamilton Beach 6-Speed
  9. Sunbeam Mixmaster 12-Speed
  10. پیشنهاد شما چیست…؟

مخلوط کردن و همزدن مواد غذایی با استفاده از یک همزن برقی پایه دار ، کار بسیار دشواری نیست . این دستگاه می تواند پختن کیک را برای علاقه مندان به شیرینی پزی ، بسیار آسان کند . بنابراین ما ۱۰ همزن پایه دار برتر در جهان را در لیست بالا جمع آوری کرده ایم . 

این دستگاه ها فقط برای تهیه ی خمیر کیک نیستند ، بلکه می توانند به شما در تهیه انواع آبمیوه ، آسیاب کردن مواد ، له کردن سیب زمینی و غیره کمک کنند .

وقتی نوبت به تهیه یک همزن پایه دار برای آشپزخانه می رسد ، به این فکر کنید که برای چه چیزی از آن استفاده خواهید کرد ، مقدار بودجه خود را در نظر می گیرید و اینکه چقدر به ظرفیت کاسه ی همزن نیاز دارید. برخی از همزن های پایه دار دارای ظرفیت های بزرگی هستند ، به این معناست که می توانید تعداد زیادی شیرینی را در یکبار استفاده از آن بپزید . اما مسلماً هرچه ظرفیت بیشتر باشد ، می توانید انتظار بیشتری برای پرداخت هزینه دستگاه خود داشته باشید .

همزن های پایه دار خانگی طیف قیمت بسیار گسترده ای را در بر می گیرند. برای دستگاهی که اغلب برای مخلوط کردن مواد از آن استفاده می شود ، قیمت بالاتر گاهی اوقات می تواند تفاوت قابل توجهی در عملکرد، دوام و کیفیت دستگاه ایجاد کند .

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

#ایرانی

در این قسمت ما به شما بهترین نسخه و موفق ترین الگوی ایرانی این مطلب را خدمت شما ارائه خواهیم داد.

 

 

لینک ورود

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط