Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ نویسنده برتر جهان در قید حیات

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ نویسنده برتر جهان در قید حیات

10 نویسنده برتر ایرانی در قید حیات

بر اساس اطلاعات موجود در سایت نشانک، لیست ۱۰ نویسنده برتر جهان در قید حیات، بزرگترین نویسندگان جهان که شامل ۱۰ نویسنده ی معروف جهان است، به شرح زیر می باشد:

۱.استیون کینگ

۲.هاروکی موراکامی

۳.کارمک مک کارتی

۴.جی کی رولینگ

۵.مارگارت اتوود

۶.جرج آر آر مارتین

۷.نیل گیمن

۸.کازوئو ایشی گورو

۹.توماس پینچون

۱۰.ریک ریوردن

ما سعی کردیم در این قسمت ۱۰ نویسنده ی معروف جهان را معرفی کنیم و لیست ۱۰ نویسنده برتر جهان در قید حیات را خدمت شما همراهان عزیز ارائه دهیم تا بتوانید از این محتوا به بهترین شکل استفاده نمایید.

استیون کینگ

خیلی مهم است که نویسنده ای هم در میان کتاب خوانان پر طرفدار باشد و هم در میان تماشاگران سینما. استیون کینگ یکی از آنهاست و دلیل این موفقیت بیش از هر چیز شاید ژانر مورد علاقه او ، یعنی ژانر وحشت باشد.

این نویسنده ی برتر آمریکایی که به پرکاری هم معروف است، با نوشتن کتاب های هیجان انگیز به شهرت رسید. از قبل این خوشنامی با فیلمساز بزرگی همچون کوبریک همکاری داشت. این کارگردان از رمان “درخشش” فیلمی به همین نام اقتباس کرد.

هاروکی موراکامی

این نویسنده معروف ژاپنی که نام او در ایران بسیار گوش آشناست یکی از بزرگترین نویسندگان جهان است که در سن ۲۹ سالگی نوشتن را آغاز کرد و در سال ۱۹۷۹ رمانی نوشت به نام “به آواز باد گوش بسپار”.

حال و هوای نوشته های او حول تقدیرگرایی، ازخودبیگانگی، تنهایی و البته نوعی از عشق می چرخد و البته داستان های کوتاه او هم از نظر ادبی غنی است. کما اینکه جایزه های مهم فرانک اوکانر و فرانتس کافکا را از آن خود کرده است.

اطلاعات فوق را به همراه توضیحات بیشتر می توانید در این آدرس مشاهده نمایید.

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط