Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ نرم افزار برتر کارت تبریک

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ نرم افزار برتر کارت تبریک

۱۰ نرم افزار برتر کارت تبریک در سال ۲۰۲۲

کارت تبریک

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو ۱۰ نرم افزار برتر کارت تبریک  به شرح زیر است :

۱.Adobe Spark

۲.Print Artist Platinum

۳.Canva

۴.Greeting Island

۵.Hallmark Card Studio

۶.Fontor

۷.Print Master Platinum

۸.Greeting Card Factory Deluxe11

۹.ArcSoft Print Creations

۱۰.Scribus

نرم افزار کارت تبریک نه تنها رایگان است بلکه اگر وقت کافی برای ارسال کردن مجموعه پستی نداشته باشید میتوانید آنها را به صورت دیجیتال ارسال کنید، حتی میتوانید به کارت تبریک تصاویر دیجیتالی و متحرک نیز اضافه کنید. این برنامه جزئیات بسیاری دارد که اگر بتوانید در این کار حرفه ای شوید می توانید از آن حتی به عنوان یک تجارت یا حرفه ( شغل ) استفاده کنید.

شاید در طراحی این کارت های تبریک آنقدر استعداد و مهارت کسب کنید که بتوانید آن را به یک تجارت کوچک تبدیل کنید و اگر این کار را انجام دهید به چیزی شبیه به یکی از بهترین چاپگر های همه کاره نیاز دارید . این برنامه ها به شما کمک می کنند که بتوانید از راه دور نیز برای عزیزانتان کارت تبریک بفرستید.

اگر به دنبال چیزی هستید که در مرورگر شما اجرا شود به جای اینکه یک برنامه را روی رایانه خود نصب کنید لیست بهترین کارت های عکس آنلاین ما را نیز برسی کنید که شاید یکی از آنها هم شده مورد پسند شما باشد.

این کارت ها انواع بسیاری دارند که برای هر  نوع سلیقه  ای پاسخگو باشند.

اگر شما دنبال کار به صورت دورکاری هستید میتوانید مهارت خود را در استفاده از این برنامه ها تقویت کنید و از آن برای خود کسب درآمد کنید.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط