Close
logo-samandehi
بسته

10 نرم افزار برتر فیلتر اینترنت

10 نرم افزار برتر فیلتر اینترنت

10 نرم افزار برتر فیلتر اینترنت

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست 10 نرم افزار برتر فیلتر اینترنت در جهان به شرح زیر می باشد :

1.Qustodio

2.Net Nanny

3.Kaspersky Safe Kids 2021

4.Surfie

5.Bark

6.Content Barrier

7.ExpressVPN

8.Betternet

9.VPN Freedome

10.Mozilla VPN

ایمن نگه داشتن فرزندانتان در فضای آنلاین مهم است، بنابراین بهترین نرم افزار فیلتر اینترنت یک خرید ضروری است. با خرید اینگونه نرم افزار دیگر دسترسی به اینترنت برای بچه ها هرگز آسان نخواهد بود . اگر فیلتری با کیفیت بالا نصب کنید، می توانید به فرزندانتان اجازه دهید تا با آگاهی از این که کمتر به محتوای نامناسب برخورد کنند، وب را امن مرور کنند. بهترین محصولات فیلتر اینترنت ویژگی های زیادی را برای ایمن نگه داشتن فرزندان شما ارائه می دهند.

این 10 نرم افزار برتر فیلتر اینترنت ویژگی های بسیاری دارند مانند: مسدود کردن وب سایت های مضر، محدود کردن دسترسی فرزندانتان به شبکه های اجتماعی و حتی جلوگیری از دانلود فایل ها است. آنها را ایمن نگه می دارند و در عین حال دستگاه های شما را نیز این نگه می دارند. برخی از ابزار های پیشرو همچنین به والدین اجازه می دهند تا محدودیت های زمان نمایش را تعیین کنند، گزارش های مربوط به استفاده از اینترنت را مشاهده کنند، حتی مکان بچه ها را دریابی کنند.

مهم است بندانید که چنین نرم افزاری بر روی تمام دستگاه هایی که بچه های کوچک شما استفاده می کنند کار میکند. مهم نیست که آنها از بهترین تلفن های هوشمند، بهترین لپ تاپ ها یا کامپیوترها استفاده می کنند، بسیاری از ابزارهای بالا از آنها محافظت می کنند.

 

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی