Close
بسته

10 میکروفون برتر USB

10 میکروفون برتر USB

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست 10 میکروفون برتر USB به شرح زیر می باشد :

1. Apogee HypeMic

2.JLab Talk Pro USB Microphone

3. Audio-Technica AT2020USB

4. Shure MV7

5. Beyerdynamic Fox

6. Trust Rudox GTX 259

7. Blue Yeti Nano

8.Samson Meteor

9.Rode NT-USB

10.CAD U37

این 10 میکروفون برتر USB کیفیت ضبط صدای سطح بالا را در یک دستگاه جانبی رایانه با کاربرد ساده برایتان به ارمغان می آورد و این به این معنی است که شما برای ضبط یک صدا و صوت نیاز به تجهیزات پیشرفته با هزینه بالا ندارید بلکه میتوانید با این حال نتایج صوتی با کیفیتی بالا دریافت کنید؛بهترین میکروفون های USB به شما قابلیت ضبط ولاگ،پادکست و حتی موسیقی را با کیفیتی عالی میدهند.

اگر پادکستر، وبلاگ نویس یا نوازنده هستید، ممکن است متوجه شوید که 10 میکروفون برتر USB برای شما کار را بدون هزینه زیاد انجام می دهد. اینها برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند و همچنین برای هرکسی که در ضبط صدا چاشنی بیشتری دارد ایده آل است.
برای افرادی که تازه شروع به کار کرده اند میکروفن های USB میتواند بهترین گزینه برای ضبط صدا با کیفیتی عالی اما با حداقل هزینه ممکن باشد.

هنگامی که میکروفون خود را دریافت کردید، نرم افزار ویرایش خود را دریافت کردید، آیا آماده هستید؟ برای جلوگیری از تحریف، ارزش آن را دارد که به یک سپر پاپ نیز نگاه کنید. یک پنل جاذب صدا نیز برای ارائه آن کیفیت استودیو ارزش دارد، به خصوص اگر در فضایی مستعد اکو هستید.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی