Close
logo-samandehi
بسته

10 میز تحریر برتر کودک

10 میز تحریر برتر کودک

بر اساس اطلاعات موجود در موتورهای جستجو لیست 10 میز تحریر برتر کودک در جهان به شرح زیر می باشد:

  1. Ikea Latt Children’s Table
  2. Melissa & Doug Wooden Lift
  3. ECR4Kids Bentwood Multipurpose
  4. Ikea Pahl Desk
  5.  Wayfair Harriet Bee Gordy
  6. Unicoo Bamboo Height Adjustable
  7. ECR4Kids Surf Portable Lap Desk
  8. Conveniece Concepts Designs2Go
  9. Pottery Barn Kids Parsons Smart Desk
  10. Ikea Micke Desk

وقتی میلیون ها کودک به دلیل همه گیری ویروس کرونا از مدرسه به خانه فرستاده شدند ، کودکان در هر سنی ناگهان نیاز داشتند کار های معمول مدرسه خود را در خانه انجام بدهند . برای بسیاری از خانواده ها این به معنای خرید تبلت یا لپ تاپ اضافی برای رفع نیاز های دانش آموزان خود و همچنین خرید یک میز تحریر بود تا هر کدام از کودکان بتوانند مکانی برای کار های خود داشته باشند . ما 10 میز تحریر برتر کودک را در لیست بالا جمع آوری کرده ایم .

داشتن میز تحریر مزایای زیادی دارد ، غیر از عملکرد واضحی که انجام می دهد . داشتن یک میز به این معناست که کودک و یا دانش آموز شما مکان شخصی خود را دارد و همچنین می تواند انگیزه ای برای مطالعه و انجام کار های درسی دانش آموزان باشد .

کودکان خردسال و پیش دبستانی ممکن است نیاز به یادگیری از راه دور یا میزان کار دانش آموزان را نداشته باشند ، به همین دلیل میز های تحریر این گروه های سنی در طرح های ساده تر هستند ، که می توانند فضایی برای انجام فعالیت های خلاقانه ی کودک شما فراهم کنند .

یادگیری و مطالعه ، از نظر دانش آموزان کار سرگرم کننده ای نیست ؛ اما داشتن یک میز تحریر فوق العاده ، می تواند تحصیل را برای آن ها لذت بخش تر کند .

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی