Close
logo-samandehi
بسته

10 مدل برتر چرخ خیاطی

10مدل برتر چرخ خیاطی

چرخ خیاطی

بر اساس اطلاعات موجود در موتور های جست و جو لیست 10مدل برتر چرخ خیاطی در جهان به شرح زیر است:

1.Singer Stylist 7258

2.Brother ST150HDH

3.Singer Quantum Stist 9960

4.Juki HZL-LB5100L

5.Brother XR9500PRW

6.Singer 7640 Confidence

7.Singer 4423

8.Janome JW8100

9.Brother HC1850

10.Juki HZL-A

انواع چرخ خیاطی عبارتند از:

1-چرخ خیاطی صنعتی 2-چرخ خیاطی  خانگی

1- صنعتی : این نوع چرخ خیاطی برای کار های تخصصی مانند زیگزاک،راسته دوزی و … ساخته شده اند و بیشتر برای کارگاه ها مناسب می باشند. همچنین سرعت این چرخ ها بالا بوده و کیفیت دوخت در آن نیز بالا است. وزن، قیمت و ابعاد این چرخ ها نسبت به مدل خانگی بیشتر است.

2- خانگی :  این نوع چرخ خیاطی دارای قیمت کمتری بوده و از وزن سبک تری نیز برخوردار می باشند. همچنین، دوخت و دور با چنین نوع دوخت در این دستگاه امکان پذیر است و برای کارهای خانگی بسیار مناسب می باشد.

چرخ خیاطی ها انواع مختلفی دارند که با آنها می توانید پارچه را به راحتی تبدیل به یک لباس کنید .

ماشین های چرخ خیاطی به شما کمک می کنند تا شما بتوانید با سرعت بیشتری دوخت خود را کامل کنید و باعث می شوند که دوخت شما مرتب و یک دست شود، چرخ های دوخت انواع بسیاری دارند که هدف مشترک آنها دوخت آسان و در مدت زمان کم است .

ماشین های دوخت کامپیوتری دارای کنترل سرعت یکپارچه هستند که با یک دکمه شروع به دوخت می کنند و با یک نیز دوخت به پایان می رسد.این نوع ماشین های چرخ خیاطی، کار را برای شما بسیار آسان می کنند و دیگر نیاز نیست مانند چرخ خیاطی های قدیم از پدال برای دوخت استفاده کنید و می توانید با حداکثر ( بیشترین ) یعنی 750 بخیه در دقیقه لباس و… را که می خواهید دوخت دهید.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی