Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ مدل برتر بالشت های مسافرتی

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ مدل برتر بالشت های مسافرتی

۱۰ مدل برتر بالشت های مسافرتی

بر اساس اطلاعات موجود در موتورهای جستجو لیست ۱۰ مدل برتر بالشت های مسافرتی به شرح زیر می باشد :

۱.Trtl Pillow Plus

۲.Cabeau Evolution Cool Pillow

۳.Samsonite Magic 2-in-1 Travel Pillow

۴.Huzi Desing Infonity Pillow

۵.Travelrest Ultimate  Travel Pillow

۶.Cabeau Evolution Classic

۷.Teton Sports Camp Pillow

۸.Therm-a-Rest Compressible Pillow

۹.J-Pillow Travel Pillow

۱۰.Ostichpillow Go Neck Pillow

انتخاب بهترین بالش های مسافرتی به شما کمک می کند که با آرامش و خیالی آسوده مسیر خود را طی کنید و به مقصد برسید . مسیر مسافرت بهترین زمان برای خواب و استراحت است اما نه هنگامی که بیدار شدن شما همراه با گردن درد شدید باشد ؛ پس انتخاب بالش مناسب یکی از مهم ترین وسایل در یک سفر است.خوابیدن در حالت نشسته آن هم هنگامی که بالش مناسبی نداشته باشید باعث آسیب دیدگی جدی مخصوصا در ناحیه ی سر و  گردن می شود پس خریدن بالش را جدی بگیرید.بالش مناسب باعث جلوگیری از گرفتگی  عضلات سر و گردن شما می شود و باعث می شود در خواب و بیداری هنگام مسافرت آسوده باشید.اگر سر خود را به پهلو بگذاری، تنش ایجاد می کند. اگر حداقل چهار یا پنج ساعت در این وضعیت بمانید ( بخوابید )، باعث سفت شدن عضلات و نارضایتی  سر و گردن شما می شود . پیدا کردن یک بالش مسافرتی که به شما کمک می کند سرتان را روی ستون فقرات قرار دهید، کمک زیادی به جلوگیری از کشیدگی گردن می کند.

مزایای استفاده از بالش های مسافرتی عبارتند از : ۱- بهبود کیفیت خواب در هنگام حرکت ۲- پیشگیری و تسکین درد سر و گردن ۳- هماهنگی با ستون فقرات ۴- جلوگیری از آرتروز ۵- تسریع گردش خون در بدن ۶- جلوگیری از خر و پف ۷- پیشگیری از احساس کوفتی و خستگی پس از خواب ۸- جلوگیری از احساس ناراحتی در شانه و بازو ها

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط