Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ شرکت برتر تکنولوژی جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ شرکت برتر تکنولوژی جهان

10 شرکت برتر تکنولوژی و فناوری اطلاعات جهان که بهترین و بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی هستند

با توجه به گزارش سایت اینوستاپدیا ، ۱۰ شرکت برتر تکنولوژی جهان که بهترین و بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی و فناوری اطلاعات هستنند و با قدرت خود زندگی مردم کل دنیا را متحول کرده اند به شرح زیر می باشند:

۱.اپل

۲.سامسونگ

۳.هون های پرسیژن

۴.ماکروسافت

۵.دل

۶.سونی

۷.آی بی ام

۸.اینتل

۹.پاناسونیک

۱۰.اچ پی

به دلیل گسترش روز افزون فناوری و گره خوردن آن با زندگی روزانه ی ما ، شرکت های تکنولوژی به طور مستقیم با اکثر مشاغل در ارتباط هستند.

بهترین شرکت های تکنولوژی جهان به طور کلی در تحقیق و توسعه کالا ها ، تولید کالا و نرم افزار دستگاه های مختلف و تولید لوازم خانگی ، خدمات مرتبط با فناوری را ارائه می دهند.

همچنین این محصولات شامل محصولات تصویر برداری ، چاپ ، محصولات الکترونیکی مانند پراژکتور و ماشین لباسشویی و یخچال ، محصولات پلتفرمی و ذخیره سازی داده ها ، خدمات مالی و اینترنت اشیا و موارد بسیار دیگر می شوند.

در لیست بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی جهان ، ۶ شرکت آمریکایی ، ۲ شرکت ژاپنی ، ۱ شرکت تایوانی و ۱ شرکت برای کشور کره جنوبی هستند.

به دلیل رقابت شدیدی که در این صنعت وجود دارد ،تغییرات روز به روز در سهام و رنکینگ این شرکت ها حس می شود.

قابل توجه است که لیست ۱۰ شرکت برتر تکنولوژی و فناوری اطلاعات جهان ، تشابهی با برترین شرکت های جهان و یا مدیران آن ها با ثروتمندترین افراد جهان دارد که در قسمت های مختلف اسمارت رنکینگ معرفی شده اند.

و اطلاعات فوق را به همراه توضیحات بیشتر می توانید در این آدرس مشاهده نمایید.

منبع:تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط