Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ سشوار برتر

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ سشوار برتر

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست ۱۰ سشوار برتر در جهان به شرح زیر است :

  1. Dyson Supersonic

  2. Conair InfinitiPro

  3.  Revlon One-Step Blow Brush

  4. John Frieda Frizz Ease Blow Dryer

  5. Conair 1875-Watt Blow Dryer

  6.  Joyyum Hot Air Brush

  7. BaByliss PRO TT Blow Dryer

  8. Remington D3190

  • T3 Cura Luxe
  • DevaCurl DevaDryer

استفاده از بهترین سشوارها ، باعث خشک کردن سریع و آسان مو می شوند و با کمی تمرین می توانند به شما کمک کنند تا ظاهری زیبا نیز داشته باشید . با این حال ، برای رسیدن به این هدف ، باید سشوار مناسب برای نوع موهای خود را پیدا کنید . بنابراین ما در لیست بالا ۱۰ سشوار برتر در جهان را قرار داده ایم .

برس های سشوار برای کسانی که مو های کوتاه و همچنین فر دارند بهترین هستند، زیرا در حین خشک کردن صاف می شوند . اگر موهای ظریفی دارید ، بهترین سشوار برای شما باید دارای ویژگی کنترل دما باشد تا موهایتان زیاد از حد داغ نشوند ، اما برعکس برای موهای بلند و ضخیم صادق است ، و اغلب به یک سشوار با حداکثر حرارت و قدرت نیاز دارند .

برخی از سشوارها دارای لوازم جانبی اضافی مانند شانه های صاف کننده ، نازل های خشک کننده سریع و گیره های برش هستند. موارد دیگری که باید به دنبال آنها باشید عبارتند از درپوش های انتهایی قابل جابجایی ، فیلترهای هوا برای تمیز کردن آسان، سیم های بلندتر برای تحرک بیشتر و تعادل وزن مناسب برای جابجایی راحت . 

قدرت سشوار با وات آن تعیین می شود . با توجه توصیه ی کارشناسان ، بهتر است دستگاهی با ۱۸۰۰ وات یا بیشتر انتخاب کنید ، به خصوص اگر موهای پرپشتی دارید .

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

#ایرانی

در این قسمت ما به شما بهترین نسخه و موفق ترین الگوی ایرانی این مطلب را خدمت شما ارائه خواهیم داد.

 

 

لینک ورود

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط