Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ سریال برتر جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ سریال برتر جهان

پربازدیدترین ، بهترین و پربیننده ترین سریال های جهان ، لیست 10 سریال برتر جهان

طبق اطلاعات موجود در سایت تالاب بر اساس امتیاز دهی بینندگان و سایت IMDB به پربازدیدترین ، بهترین و پربیننده ترین سریال های جهان و جوایز کسب شده توسط آن ، لیست ۱۰ سریال برتر جهان  به شرح زیر می باشد:

۱.شرلوک هولمز

۲.دروغ های کوچک بزرگ

۳.چرنوبیل

۴.بریکینگ بد

۵.گیم اف ترونز

۶.پیکی بلایندرز

۷.جوخه برادران

۸.کارآگاه حقیقی

۹.وایکینگ ها

۱۰.خانه پوشالی

بسیاری از ما به دنبال دیدن سریال‌ هایی هستیم که ما را سرگرم و مجذوب خود کنند. در این نوشته ۱۰ سریال برتر جهان که محبوبیت زیادی دارند را معرفی می کنیم.

این سریال‌ ها از پر بیننده ترین سریال های جهان هستند که بینندگان و وبسایت‌های معروفی مانند IMDB امتیاز بالایی دریافت کرده‌اند و مورد تایید قرار گرفته‌اند.

در دهه‌ی گذشته سریال‌ ها و مجموعه‌های تلویزیونی بسیار محبوبی ساخته شده‌اند که مخاطبان می‌توانند از هر کجای دنیا از طریق اینترنت به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

همه گیر شدن ویروس کرونا و قرنطینه‌های ناشی از آن هم دلیل دیگری برای محبوبیت بیشتر پربازدیدترین سریال های جهان شدند.
احتمال اینکه شما هم تا به حال سریالی را برای دیدن انتخاب کرده باشید ولی تنها بعد از چند قسمت متوجه شده باشید که سریال دلخواهتان نبوده است و آن را کنار گذاشته باشید بسیار زیاد است. به همین دلیل شناختن پربیننده ترین سریال‌ های جهان که از منتقدان و تماشاچیان امتیازهای بالایی دریافت کرده‌اند و به عنوان بهترین سریال های سال‌های اخیر جهان معرفی شده‌اند، می‌تواند به شما کمک کند.

اطلاعات فوق را به همراه توضیحات بیشتر می توانید در این آدرس مشاهده نمایید.

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط