Close
بسته

10 سایت برتر شجره نامه

10 سایت برتر شجره نامه

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جست و جو لیست 10 سایت برتر شجره نامه به شرح زیر است:

1. Ancestry.com
2. MyHeritage
3. Archives
4. FamilySearch
5. Find My Past
6. USGenWeb

شما سایت دیگری می شناسید؟

استفاده از بهترین سایت‌های شجره نامه می‌تواند به شما کمک کند تا در گذشته خود به روشی که قبلاً در دسترس اکثر مردم نبود، کاوش کنید. اکنون، به لطف انبوهی از اطلاعات مفید آنلاین، می‌توانید میراث خود را عمیق‌تر از همیشه دریابید.

از گواهی تولد، ازدواج و فوت گرفته تا سوابق نظامی و مدارک مهاجرت، می توانید قفل گذشته خود را باز کنید تا اقوام فوت شده و حتی آنهایی که امروز در قید حیات هستند را کشف کنید.

اگر قبلاً برخی از حفاری‌ها را انجام داده‌اید و اطلاعاتی دارید و به سادگی می‌خواهید آن‌ها را به روشی مفید جمع‌بندی کنید، بهترین سایت های سازنده شجره خانواده را بررسی کنید. انها اطلاعات شما را ذخیره و ثبت می کنند تا آیندگان هم بتوانند به ان دسترسی داشته باشند.

همچنین می‌توانید بهترین آلبوم‌های عکس را از گذشنه خود بیابید.روشی مفید برای چیدمان همه چیز به صورت بصری قابل توجه است. اکنون گزینه های زیادی وجود دارد، به همین دلیل است که این راهنما بهترین سایت های شجره نامه را ارائه می دهد تا بتوانید جستجوی خود را محدود کنید.

فقط توجه داشته باشید که این در مورد شجره نامه از طریق مستندات است و نه به صورت فیزیکی. برای این کار، می‌توانید از بهترین کیت‌های آزمایش DNA  استفاده کنید تا اطلاعات بیشتری درباره گذشته و سلامت خود به دست اورید.

به همین خاطر ما این لیست 10 سایت برتر شجره نامه را تهیه کرده ایم تا شما همراهان عزیز از ان استفاده کنید و راجع به گذشته خود اطلاعات کسب کنید.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی