Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ ربات چمن زنی برتر

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه

۱۰ ربات چمن زنی برتر

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو ۱۰ ربات چمن زنی برتر در جهان به شرح زیر است:

  1. Husqvarna Automower 315X
  2. MowRo RM24A

  ۳.Worx WR153 Landroid

  1. Gardena 4069 R80Li
  2. Worx WR140 Landroid M 20V

  ۶.mahrotobter bosch indege 350

  ۷.wolf-garten

  ۸.lawn mower

  ۹.jardineria on

  ۱۰.toro recycler smartstow

ایا چمن زنی همیشه در انتهای لیست کارهای شما قرار دارد؟ بهترین ربات‌های چمن‌زنی از کار باغبانی مراقبت می‌کنند تا بتوانید زمانی را برای استراحت و تحسین حیاط خلوت خود آزاد کنید. این دستگاه های هوشمند شما را تحت کنترل قرار می دهند در حالی که ربات تمام کارهای سخت را انجام می دهد.

اگر وقتتان کم است، ماشین چمن زنی ربات راهی سریع و راحت برای بکر نگه داشتن چمنزارتان است. هنگام جستجوی یکی از ۱۰ ربات چمن زنی برتر، اندازه حیاط خود را در نظر بگیرید تا بتوانید یکی با محدوده مناسب پیدا کنید. فراموش نکنید که هر گونه تغییر در سطح را نیز در نظر بگیرید. برخی از ربات ها برای سطوح عمدتاً مسطح طراحی شده اند، در حالی که برخی دیگر می توانند شیب ها را مدیریت کنند.

آیا نگران از بین رفتن آن هستید؟ وقتی برای اولین بار از ماشین چمن زنی استفاده می کنید، می توانید خطوط مرزی را تنظیم کنید تا دقیقا بداند به کجا می رود. به سادگی ماشین چمن زنی را از تلفن خود برنامه ریزی کنید و ببینید که چگونه کار می کند. این بدان معناست که شما زمان بیشتری برای کارهای باغبانی مورد علاقه خود خواهید داشت یا فقط برای استراحت و استراحت خواهید داشت.

شرکت رباتیک فرانکلین این ربات خودکار و خودمختار را طراحی و ساخته است. این ربات ضد آب است و انرژی لازم برای حرکت خود را از صفحه خورشیدی که روی خود قرار دارد تامین می کند.

ایده ماشین چمن زنی توسط توسعه دهنده شرکت فرانکلین، Joe James، ایده پردازی شده است؛ دقیقا کسی که ربات  Roomba را نیز طراحی کرده است.
سیستم کاری این ربات به این گونه است که با سنسورهای خود به دنبال گیاهانی می گردد که کمتر از ۱ اینچ طول دارند. سپس با تیغه برنده ای که دارد، آن ها را جدا می کند. تیغه تعبیه شده در آن مانند ماشین های چمن زنی بزرگ است

منبع:تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط