Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ رادیو اضطراری برتر

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه

۱۰ رادیو اضطراری برتر

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو ۱۰ رادیو اضطراری برتر در جهان به شرح زیر است:

  1. Eton Ultimate Camping Radio
  2. RunningSnail MD-090
  3. Eton Scorpion II
  4. Midland ER310 Emergency Crank Radio
  5. Esky ES-CR01
  6. Kaito Voyager Pro KA600
  7. ka500
  8. kaito ka500grn
  9. kaito ka500red
  10. kaito ka700

بهترین رادیوهای ضروری می توانند جان شما را در بیابان نجات دهند، بنابراین اگر از تماس آسان با خدمات امدادی دور می شوید، مهم است که همیشه به آن مجهز باشید. آنها نه تنها برای درخواست کمک حیاتی هستند، بلکه می توانید از یکی برای دریافت اطلاعات مهم زمانی که در جنگل هستید، مانند گزارش های آب و هوا استفاده کنید.

خصوصیات رادیوهای ضروری

رادیو های اضطراری دستگاه های ناهمواری هستند که برای انداختن در کوله پشتی و حمل کیلومترها در سراسر کشور طراحی شده اند، بنابراین اغلب ضد آب و گرد و غبار هستند و همچنین در برابر سقوط و سقوط زره پوش هستند.

برترین رادیوهای ضروری با نحوه تغذیه آنها متمایز می شوند. برخی از باتری‌های بادوام استفاده می‌کنند که باید قبل از خروج شارژ یا تعویض شوند، در حالی که برخی دیگر از مکانیزم سیم پیچی برای تولید انرژی از چرخش میل لنگ دستی استفاده می‌کنند. اگر قرار است برای مدت طولانی در یک مکان کمپ بزنید، یکی از بهترین ژنراتورهای قابل حمل را نیز در نظر بگیرید.

همچنین مراقب ویژگی هایی مانند شارژ باتری گوشی و چراغ قوه یا آژیر داخلی باشید. ۱۰ رادیو اضطراری برتر با بهترین ردیاب‌های GPS شخصی همراهی عالی هستند. و در حالی که در فضای باز هستید، فراموش نکنید که یکی از بهترین دوربین ها را بگیرید.

منبع:تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط