Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ بیمارستان برتر جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ بیمارستان برتر جهان

10 بیمارستان برتر جهان

طبق اطلاعات موجود در سایت تحلیلی خبری عصر ایران، لیست ۱۰ بیمارستان برتر جهان، بهترین بیمارستان های جهان که شامل معرفی بیمارستان های برتر دنیا می باشد، به شرح زیر است:

۱.کلینیک مایو ، راچستر آمریکا

۲.کلینیک کلیولند

۳.بیمارستان عمومی ماساچوست آمریکا

۴.بیمارستان عمومی تورنتو کانادا

۵.بیمارستان شاریته برلین در آلمان

۶.بیمارستان جانز هاپکینز

۷.بیمارستان دانشگاه زوریخ سوئیس

۸.بیمارستان عمومی سنگاپور

۹.بیمارستان شیبا در اسرائیل

۱۰.بیمارستان دانشگاهی کارولیسنکا در سوئد

در ابتدا امیدوارم که همیشه سالم و تندرست باشید و هیچ زمانی به این مطلب نیاز پیدا نکنید! اما حقیقت این است که هر فردی در طول زندگی ممکن است که حس کسالت و بیماری را تجربه کند. البته بعضی اقدامات پزشکی برای بهتر شدن کیفیت زندگی مان است نه لزوما درمان بیماری!

پس اگر در این شرایط دشوار قرار گرفتید، بهتر است که برای معالجه و درمان خود، به بهترین بیمارستان مراجعه کنید؛ تا با دقت و تجربه کافی کادر درمان، سلامت خود را دوباره به دست آورید. بنابراین در این مطلب لیستی از بهترین بیمارستان های جهان را به شما معرفی می کنیم.

تا در مواقع ضروری و هنگام مراجعه به بیمارستان، انتخاب مناسب تری داشته باشید. اطلاعات ارائه شده در این مطلب، به شما در انتخاب کمک خواهد کرد.

بیمارستان دولتی یا خصوصی؟

معمولا بیمارستان خصوصی نسبت به بیمارستان‌های دولتی شرایط بهتری دارند. چرا که بیمارستان های عمومی مراجعه کنندگان بیشتری دارند و ممکن است نیروها برای خدمت رسانی وقت کافی پیدا نکنند. مسلما پزشکان در هر بیمارستانی نهایت تلاش خود را می کنند اما در بیمارستان خصوصی خدمات جانبی بیشتری اراءه می شود.

البته به این مورد هم باید دقت کرد که هزینه درمان در بیمارستان های خصوصی به مراتب بیشتر از هزینه درمان در بیمارستان های دولتی است.

اگر روند درمانی شما نیاز به جراحی خاصی داشته باشد، باید در انتخابتان حساسیت بیشتری داشته باشید. در واقع بیمارستانی برای انجام جراحی مناسب است که روند جراحی شما را بدون هیچ مشکلی انجام دهد و شما بعد از انجام جراحی شرایط تان به مراتب بهتر شود.

همچنین باید شرایط لازم برای انجام جراحی خاص شما را فراهم کرده باشد. برای مثال: انجام جراحی نیاز به متخصص بیهوشی دارد که در کنار شما حضور داشته باشد.

ما سعی کردیم در این قسمت بیمارستان های برتر دنیا معرفی کنیم و لیست ۱۰ بیمارستان برتر جهان ارائه دهیم تا شما همراهان عزیز از ان در جهت کسب سلامتی تان و دریافت خدمات پزشکی استفاده کنید.

اطلاعات فوق به همراه توضیحات بیشتر را می توانید در این آدرس مشاهده نمایید.

منبع:تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط