Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ برند برتر مخلوط کن

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ برند برتر مخلوط کن

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست ۱۰ برند برتر مخلوط کن در جهان به شرح زیر می باشد :

  1. Cuisinart Hurricane CBT 2000
  2. Ninja Professional BL610
  3. NutriBullet 600
  4. KitchenAid 5-Speed Diamond Blender
  5. Nutri Ninja BL480D
  6. Oster Pro 1200
  7. Nutri Ninja Duo
  • Vitamix E310 Explorian Blender
  •  Wolf Gourmet Pro Performance Blender
  •  Breville

مخلوط کن ها از لوازم ضروری هر آشپزخانه ای هستند، به خصوص اگر دنبال درست کردن غذای سریع، آسان و مغذی هستید . ما در لیست بالا ۱۰ برند برتر مخلوط کن را قرار داده ایم .

نکته ای که هنگام انتخاب بهترین مخلوط کن باید به آن توجه کنید ، شامل ظرفیت است ، به خصوص اگر می خواهید یک اسموتی ساز بزرگ به طور همزمان برای تمام خانواده تهیه کنید .

 اگرچه ممکن است غیرقابل تصور به نظر برسد، اما مخلوط کن هایی که عملکرد بهتری دارند، تیغه های تیز ندارند (که به مرور زمان مات می شوند). در عوض، آنها با تیغه های قوی عرضه می شوند و می توانند تقریباً هر چیزی را پودر کنند. این همچنین تمیز کردن آنها را بسیار ایمن تر می کند .

اگر قصد ندارید مخلوط کن خود را روی میز نگه داری کنید ، به دنبال مدل سبک وزن باشید . آنها قابل حمل تر هستند . اگر می خواهید مخلوط کن خود را توی کابینت نگه دارید ، حتماً ارتفاع آن را در نظر بگیرید ، زیرا برخی از مدل ها آنقدر بلند هستند که به خوبی داخل کابینت آشپزخانه قرار نمی گیرند . 

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط