Close
logo-samandehi
بسته

10 برند برتر دستگاه آبمیوه گیری

10 برند برتر دستگاه آبمیوه گیری

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست 10 برند برتر دستگاه آبمیوه گیری در جهان به شرح زیر است :

  1. Cuisinart Juice Extractor
  2. Hamilton Beach Big Mouth
  3. Breville Juice Fountain Compact BJE200XL
  4. Omega Mega Mouth Juicer
  5. Breville Juice Fountain Plus
  • Hurom H200 Easy Clean
  • Breville Big Squeeze
  • Hurom H101
  • Nutribullet NBR-1201
  •  Smeg Citrus Juicer

بهترین آبمیوه‌گیری‌ها برای مصارف خانگی راهی مناسب برای دریافت مقدار زیادی مواد مغذی از میوه‌ها و سبزیجات هستند . ما 10 برند برتر دستگاه آبمیوه گیری در جهان را در لیست بالا برای شما قرار داده ایم .

آب میوه های تازه دارای مواد مغذی هستند . به ویژه آنهایی که با آبمیوه گیری ، تازه و خنک تهیه می شوند . بهترین آبمیوه‌گیری‌ها تا جایی که ممکن است مایعات را از میوه‌ها و سبزیجات استخراج می‌کنند و پالپ بسیار کمی از خود باقی می‌گذارند. دستگاه هایی که مقادیر زیادی تفاله ایجاد میکنند ، کار خود را به درستی انجام نمی دهند .

اگر در مورد آبمیوه گیری جدی هستید، بهترین آبمیوه گیری برای شما دستگاهی است که به خوبی روی میز آشپزخانه شما قرار بگیرد و به راحتی توی کمد یا کابینت جا شود . بنابراین باید به ابعاد و حتی طول سیم برق توجه کافی داشته باشید . شما نمی خواهید آبمیوه گیری بخرید که در آشپزخانه شما عالی به نظر  برسد اما اندازه سیم آن کافی نباشد .

مطمئن شوید که دستگاه آبمیوه گیری دارای یک پارچ ، یک جداکننده کف ، یک صافی تفاله و یک برس تمیزکننده باشد . مطمئناً پایه های ضد لغزش برای یک دستگاه آبمیوه گیری لازم هستند .

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

#ایرانی

در این قسمت ما به شما بهترین نسخه و موفق ترین الگوی ایرانی این مطلب را خدمت شما ارائه خواهیم داد.

 

 

لینک ورود