Close
logo-samandehi
بسته

10 برند برتر تایر خودرو

10 برند برتر تایر خودرو

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو 10 برند برتر تایر خودرو در جهان به شرح زیر است:

 1. Michelin
 2. BFGoodrich
 3. Bridgestone
 4. Goodyear
 5. Continental
 6. Hankook
 7. Nokian
 8. Dunlop
 9. Kleber
 10. Pirelli

داشتن لاستیک های مناسب روی خودروی شما چندین مزیت دارد از جمله مسافت پیموده شده بهتر، بنزین، کشش بهتر، سواری نرم تر، صدای کمتر و عملکرد بهتر، اما شاید مهمترین آنها ایمنی افراد داخل و اطراف آن باشد. شما ممکن است پیشرفته ترین سیستم ترمز ضد قفل، چندین کمک راننده دیگر، تمام چرخ محرک و موارد دیگر را داشته باشید، اما اگر لاستیک های شما فرسوده شده باشند یا برای شرایط مناسب نباشند، برای شتاب گیری و چرخش با مشکل مواجه خواهید شد.

به این ترتیب، تجربه رانندگی خودرو شما تا حد زیادی به لاستیک های زیر آن بستگی دارد.پس از مطلب 10 برند برتر تایر خودرو برای راهنمای خرید خود استاده کنید.

میشلن یک تولید کننده لاستیک چندملیتی فرانسوی است که از سال 1889 فعالیت خود را آغاز کرده است. میشلن به عنوان دومین تولید کننده بزرگ تایر در این سیاره، پس از بریجستون، و بالاتر از برندهایی مانند گودیر و کانتیننتال شناخته می شود.

مزایای برند میشلین:

 • شبکه خرده فروشی در سراسر کشور
 • رتبه بندی کیفیت برتر
 • رتبه بندی مصرف کننده برتر
 • طیف گسترده ای از مدل های لاستیک
 • لاستیک های با عملکرد عالی

Continental یک تولید کننده لاستیک آلمانی است که بیش از 150 سال است که در این تجارت فعالیت می کند. این بخشی از یک شرکت بزرگ چند ملیتی است که انواع زیرسیستم ها را برای کاربردهای خودرو و حمل و نقل فراهم می کند. بنابراین ساخت لاستیک تنها یکی از جنبه های این تجارت است.

منبع:تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی