Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ برنامه تلویزیونی برتر جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ برنامه تلویزیونی برتر جهان

پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی

لیست ۱۰ برنامه تلویزیونی برتر جهان، معروفترین برنامه های تلویزیونی و پربیننده ترین پخش های تلویزیونی، بر اساس میزان بیننده به شرح زیر می باشد :

۱.بازمانده (survivor)

۲.jimmy kimmel live

۳.جئوپاردی

۴.tonight show

۵.lip sync battle

۶.میخواهی میلیونر شوی؟

۷.america’s got talent

۸.the price is right

۹.لحظه حقیقت

۱۰.the voice

این روزها به لطف سرعت خوب اینترنت و از طرفی امکانات فوق العاده ای که روی کار آمده اند، می توانید نه تنها شبکه های تلویزیونی ایرانی بلکه تمام شبکه های تلویزیونی سراسر دنیا را رصد کنید.
همین امر به شما فرصت می دهد که بتوانید حتی پخش زنده مسابقات جام جهانی را به کمک گوشی خود به رختخواب ببرید یا اینکه در خیابان یا در پارک تماشا کنید.

سال هاست تاک شوها یا برنامه های گفتگو محور در کنار مسابقات استعداد یابی پای ثابت تولیدات تلویزیون های خارجی شده و طرفداران فراوانی دارند.

مجریان یا میزبانان این بهترین برنامه های تلویزیون، تلاش می کنند خلاقیت بیشتری در به چالش کشیدن میهمانانشان بروز بدهند و با طراحی موقعیت های عجیب و غریب، بیننده های شبانگاهی خود را خواب زده و میخکوب کنند.

مسابقه‌های تلویزیونی نیز یکی از پربیننده ترین پخش های تلویزیونی هستند. این برنامه‌ها به راحتی، با بودجه کم و عوامل محدود قابل تولید هستند. بینندگان عاشق این هستند که رقابت شرکت‌کننده‌ها را برای پول و شهرت ببینند. این برنامه‌های تلویزیونی به خاطر موقعیت‌های پراسترس، فیلم‌برداری شبانه ‌روزی و برخورد شخصیت‌های مختلف با یکدیگر همیشه هیجان‌انگیز و تاثیرگذار هستند.

ما سعی کردیم در این قسمت معروفترین برنامه های تلویزیونی را معرفی کنیم و لیست ۱۰ برنامه تلویزیونی برتر جهان را خدمت شما همراهان عزیز ارائه دهیم تا بتوانید از این محتوا به بهترین شکل استفاده نمایید.

اطلاعات فوق را به همراه توضیحات بیشتر می توانید در این آدرس مشاهده نمایید.

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط