Close
logo-samandehi
بسته

10 برنامه برتر پیام رسان رمزگذاری شده

10 برنامه برتر پیام رسان رمزگذاری شده

بر اساس اطلاعات موجود در موتورهای جستجو لیست 10 برنامه برتر پیام رسان رمزگذاری شده ، به شرح زیر می باشد :

  1. Signal
  2. Threema
  3. Wickr Me
  4. Whats App
  5. Telegram
  6. Silent Phone
  7. iMessage
  8. ChatSecure
  9. Viber
  10. Facebook Messenger

ارسال پیام با هر برنامه ی رمز گذاری شده ، اساسا به این معناست که فقط شما و شخصی که با او در حال چت کردن هستید ، می توانید به پیام های ارسالی دسترسی داشته باشید و برای شخص دیگری امکان خواندن پیام های شما وجود ندارد . این ویژگی پیام رسان ها از هک شدن ، سرقت ، جاسوسی و یا حتی سوء استفاده نیز جلوگیری می کند .

برای کاربران فضای مجازی ، هیچ تضمینی برای هک نشدن اطلاعات وجود ندارد ، اما شیوه های امنیتی بسیاری وجود دارند که می توانید آن ها را مدیریت کنید و در حد توان خود بکار بگیرید . 10 برنامه برتر پیام رسان دارای رمز ، راهی آسان و معمولا رایگان برای محافظت از اطلاعاتتان هستند .

برنامه های پیام رسان ، کپی پیام های شما یا اطلاعات شناسایی درباره ی شما ، که شامل نام و شماره تلفن شما می شود ، نگه نمی دارند ، فقط در صورتی که شما از پیام های خود در فضای ابری نسخه ی پشتیبان تهیه کنید ، دیگر توسط پادمان های برنامه محافظت نمی شوند .

بسیاری از برنامه های پیام رسان دارای امنیت بیشتری هستند که به شما این امکان را می دهند تا پیام ها را پس از یک دوره زمانی مشخص کاملا پاک کنید .

در دنیای امروز همه ی افراد حق داشتن حریم خصوصی را دارند . 10 برنامه برتر پیام رسان رمزگذاری شده از شما و مکالماتتان محافظت می کنند .

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی