Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ برنامه برتر خودسازی و رشد

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ برنامه برتر خودسازی و رشد

10 برنامه برتر خودسازی و رشد فردی به شما کمک می کند تا در بهترین بستر های رشد فردی و انگیزشی جهانی به توسعه فردی خود بپردازید.

بر اساس اطلاعات موجود در موتور های جست و جو لیست ۱۰ برنامه برتر خودسازی و رشد شخصی در جهان که بهترین برنامه ها و بستر های رشد فردی و خودسازی و برنامه های انگیزشی جهانی هستند به شرح زیر می باشد:

۱.headspace

۲.coach.me

۳.my fitness pal

۴.duolingo

۵.lumosity

۶.evernote

۷.health line

۸.brightnest

۹.habitbull

۱۰.happify

۱۰ برنامه برتر خودسازی و رشدفردی به شما کمک می کند تا بهترین دانش و مهارت های روز را کسب کنید.

بهترین برنامه های رشد فردی و خود سازی فراهم کننده توسعه فردی شماست و این امکان را برای شما فراهم می کند تا در تمامی حوزه ها پیشرفت کنید.

اگر ضعف انگیزه دارید یا نمی دانید چه کاری را انجام دهید و حتی اگر کار هایی را رها کرده اید به کمک برنامه های خودسازی و رشد فردی می توانید تغییر کنید و به مسیر خود ادامه دهید.

با توجه به اینکه روز به روز در جوامع بشری امید به زندگی کاهش می یابد و در ابعاد مختلف ضعف انگیزه می گیرند به این روش می توانند اصلاح کنند.

فعالیت در زمینه رشد فردی و مسائل انگیزشی یکی از بهترین فرصت های تولید محتوا در فضای مجازی می باشد که برنامه های انگیزشی جهانی در این راه کمک خواهند کرد.

بهترین بستر های رشد فردی و مباحث انگیزشی را می توانید در داخل و خارج از کشور دنبال کنید و لذت ببرید.

۱۰ برنامه برتر خودسازی و رشد شخصی که به شما در این لیست معرفی شده است به سادگی قابل استفاده و دسترسی می باشد.

اگر اطلاعات مفید تر و کامل تری در این حوزه در اختیار دارید و یا پیدا کردید حتما با ما به اشتراک بگذارید تا در اختیار همگان قرار گیرد.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط