Close
logo-samandehi
بسته

10 اپلیکیشن کاربردی برتر تلفن همراه

10 اپلیکیشن کاربردی برتر تلفن همراه

لیست 10 اپلیکیشن کاربردی برتر تلفن همراه که حتما باید آن ها را داشته باشید به شرح زیر است:

1.واتساپ

2.اینستاگرام

3.شرایت

4.کی ام پلیر

5.آفیس و پی دی اف

6.مدیریت فایل

7.اپرا

8.مدیریت دانلود

9.آنتی ویروس

10.عکاسی بیوتی اسنو

همانطور که می‌دانید، از بین سیستم عامل‌های مختلف موبایلی، سیستم عامل اندروید از ببیشترین اپلیکیشن‌های موجود بهره می‌برد که این امر هم مزایا و هم معایبی دارد.

از مزایای آن می‌توان به طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها اشاره کرد که به راحتی کاربر می‌تواند در هر زمینه دلخواه اپلیکیشن مورد نظر خود را پیدا کرده و نصب کند. اما به دلیل متن باز بودن این سیستم عامل که خود دلیلی بر این حجم عظیمی از اپلیکیشن‌ها می‌باشد، باعث شده برنامه‌های مخرب و بد افزارهای زیادی به راحتی تولید شده و در فضاهای مجازی منتشر شود. به همین دلیل یکی از توصیه‌های ما به شما، نصب اپلیکیشن‌های اندرویدی از منابع مطمئن مانند پلی استور می‌باشد.

در کنار این موضوع، اندروید پیش فرضی که روی دستگاه‌ها نصب است، برخی از ابزارهای لازم برای کاربری‌های روزانه را دارند و برخی را نیز ندارند. برای مثال پلیر پیش فرض اندروید از تمامی فرمت‌های ویدیویی پشتیبانی نمی‌کند. و یا مثلا برخی از شبکه‌های اجتماعی که امروزه به بخشی از هویت هر کاربر دنیای دیجیتال تبدیل شده، روی دستگاه‌ها موجود نیست.

به خاطر همین بعد از موضوع خرید گوشی و یا خرید تبلت، باید به فکر پیدا کردن و نصب اپلیکیشن‌های لازم و مفید باشیم که در لیست 10 اپلیکیشن کاربردی برتر تلفن همراه چند تا از آن ها را معرفی کردیم.

شما همچنین می توانید در لیست بهترین آنتی ویروس ها هر کدام را به دلخواه انتخاب کرده و از آن استفاده نمایید.

اطلاعات فوق را به همراه توضیحات بیشتر می توانید در این آدرس مشاهده نمایید.

منبع: تیم تخصصی اسمارت رنکینگ