Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ اپلیکیشن برتر رسانه های اجتماعی

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ اپلیکیشن برتر رسانه های اجتماعی

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست ۱۰ اپلیکیشن برتر رسانه های اجتماعی در جهان به شرح زیر می باشد :

  1. Facebook
  2. Instagram
  3. Twitter
  4. Snapchat
  5. LinkedIn
  6. Pinterest
  7. Tumblr
  8. WhatsApp
  9. Google Plus
  10. Periscope

فناوری و رسانه های اجتماعی ما را با دنیای تکنولوژی آشنا می کنند . قدرت رسانه های اجتماعی نامحدود است . این امکان را به ما می دهند تا با دوستان و همکاران خود در ارتباط باشیم و سرگرم شویم . ما ۱۰ اپلیکیشن برتر رسانه های اجتماعی را برای شما جمع آوری کرده ایم .

با استفاده روز افزون از تلفن های همراه هوشمند ، شرکت های رسانه های اجتماعی ، برنامه های مناسب و بسیاری ایجاد کرده اند . بنابراین شما می توانید بدون توجه به محل زندگی تان ، به شبکه اجتماعی خود متصل شوید .

یکی از بزرگترین جنبه های برنامه های رسانه اجتماعی ، سهولت و راحتی است . می توانید با خانواده یادوستانی که سال هاست ندیده اید ، در تماس باشید .

سهولت استفاده از این اپلیکیشن ها به این معناست که نیازی به هدر دادن داده ها از اپراتور تلفن همراه خود را ندارید . همچنین نیازی به آپلود مجدد مخاطبین خود را نخواهید داشت زیرا برنامه به طور خودکار تمام مخاطبین شما را که دارای برنامه هستند ، فهرست می کند . علاوه بر پیام رسانی ، می توانید از تماس های ویدیویی و صوتی نیز استفاده کنید .

با ظهور برنامه های رسانه اجتماعی در بازار ، پیدا کردن برنامه مناسب بسیار آسان است . بسته به نیاز و تمایل خاص خود ، می توانید همزمان از چند برنامه ی اجتماعی استفاده کنید و از ویژگی های منحصر به فرد آن ها بهره مند شوید .

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط