Close
بسته

10 اپلیکیشن برتر رسانه های اجتماعی

10 اپلیکیشن برتر رسانه های اجتماعی

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست 10 اپلیکیشن برتر رسانه های اجتماعی در جهان به شرح زیر می باشد :

  1. Facebook
  2. Instagram
  3. Twitter
  4. Snapchat
  5. LinkedIn
  6. Pinterest
  7. Tumblr
  8. WhatsApp
  9. Google Plus
  10. Periscope

فناوری و رسانه های اجتماعی ما را با دنیای تکنولوژی آشنا می کنند . قدرت رسانه های اجتماعی نامحدود است . این امکان را به ما می دهند تا با دوستان و همکاران خود در ارتباط باشیم و سرگرم شویم . ما 10 اپلیکیشن برتر رسانه های اجتماعی را برای شما جمع آوری کرده ایم .

با استفاده روز افزون از تلفن های همراه هوشمند ، شرکت های رسانه های اجتماعی ، برنامه های مناسب و بسیاری ایجاد کرده اند . بنابراین شما می توانید بدون توجه به محل زندگی تان ، به شبکه اجتماعی خود متصل شوید .

یکی از بزرگترین جنبه های برنامه های رسانه اجتماعی ، سهولت و راحتی است . می توانید با خانواده یادوستانی که سال هاست ندیده اید ، در تماس باشید .

سهولت استفاده از این اپلیکیشن ها به این معناست که نیازی به هدر دادن داده ها از اپراتور تلفن همراه خود را ندارید . همچنین نیازی به آپلود مجدد مخاطبین خود را نخواهید داشت زیرا برنامه به طور خودکار تمام مخاطبین شما را که دارای برنامه هستند ، فهرست می کند . علاوه بر پیام رسانی ، می توانید از تماس های ویدیویی و صوتی نیز استفاده کنید .

با ظهور برنامه های رسانه اجتماعی در بازار ، پیدا کردن برنامه مناسب بسیار آسان است . بسته به نیاز و تمایل خاص خود ، می توانید همزمان از چند برنامه ی اجتماعی استفاده کنید و از ویژگی های منحصر به فرد آن ها بهره مند شوید .

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی